آیا صحنه‌های بازیگر هنجارشکن در «گشت ارشاد ۳» حذف شده است؟

در تبلیغات فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» از تصاویر و نام بازیگر هنجارشکن استفاده نشده، اما آیا صحنه‌های حضور این بازیگر هم از فیلم حذف شده است؟

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ سهیلی «گشت ارشاد ۳» را تابستان سال گذشته مقابل دوربین برد، با این تفاوت که حمید فرخ‌نژاد در کنار ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی حضور نداشت و جای او را امیر جعفری گرفت.

همچنین بهنام بانی و ریحانه پارسا هم به ترکیب بازیگران اضافه شدند تا فروش فیلم در گیشه تضمین شود. با این حال، حضور در شرایط کرونایی از یک سو و همچنین مهاجرت ریحانه پارسا و انتشار عکس‌های نیمه‌برهنه از او، اکران فیلم را با حاشیه‌های جدی مواجه کرد. پارسا در این فیلم، نماینده یک شرکت پخش موسیقی است که با پیکان (بهنام بانی) قرارداد می‌بندد و سپس مدیر برنامه‌های این خواننده می‌شود.

* حمایت وزیر ارشاد از اکران «گشت۳»

اکران گشت۳ در دولت پیشین محقق نشد تا اینکه در دولت کنونی روی پرده رفت. محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اخیراً در دیدار با اعضای شورای عالی تهیه‌کنندگان سینما، بدون نام بردن از آخرین ساخته سعید سهیلی گفته بود: «اگر یک تهیه‌کننده و یا کارگردانی ۱۰میلیارد تومان هزینه می‌کند و یک فیلم سینمایی می‌سازد، نباید سرمایه این افراد برای رفتار یک بازیگر به خطر بیفتد.»

بنابراین می‌شد فهمید که همه سکانس‌های مربوط به بازی ریحانه پارسا در «گشت۳» حذف نشده است! البته در اقلام تبلیغاتی فیلم از عکس و نام این بازیگر پرحاشیه و هنجارشکن استفاده نشده است که به‌نظر می‌‌رسد جزء شروط توافقی شورای صدور پروانه نمایش با سعید سهیلی باشد.

البته این حواشی به ضرر فیلم تمام نشد و باعث شده است که فیلم طی یک هفته ۷ میلیارد تومان بفروشد.

 شوخی‌های بی‌مزه کلامی و مجازی

«گشت۳» بیش از آن که یک فیلم باشد، به نماهنگ و کلیپ‌های اینستاگرامی شباهت دارد. حتی تبلیغات درون فیلم هم بیرون می‌زند؛ از هتل‌های مشهد گرفته تا تبلیغ تن ماهی!

همچنین تصاویری که ابتدای فیلم برای توجیه حذف عباس (حمید فرخ‌نژاد) پخش می‌شود، علاوه بر اینکه از کیفیت نازلی برخوردار است، توجیه منطقی و عقلانی ندارد. حضور امیر جعفری هم نتوانسته جای خالی فرخ‌نژاد را پر کند.

مخاطب با پیشنه‌ای که از دو فیلم قبلی گشت ارشاد دارد، به امید دیدن اثری کمدی وارد سالن سینما می‌شود، اما چیزی که روی پرده می‌بیند فیلمی مغشوش در فرم و داستان است و شوخی‌های کلامی بی‌مزه و اخذ شده از فضای مجازی، همچنین بیانیه‌‌خوانی سیاسی هم خنده‌ای بر لبان او نمی‌آورد. پایان‌‌بندی کلیشه‌ای فیلم «گشت۳» هم نمی‌تواند تماشاچی را با رضایت از سالن خارج کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!