جواد انصافی: با سیاه‌بازی پاستوریزه هم می‌توان مردم را خنداند

جواد انصافی، بازیگر نمایش «رختشورشاه» گفت: این نمایش سیاه‌بازی فاقد شوخی‌های رکیک است، یعنی می‌توانیم پاستوریزه هم مردم را بخندانیم و در عین حال با مردم ارتباط برقرار کنیم و حرف‌مان را به آنها بزنیم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ جواد انصافی، بازیگر تلویزیون و تئاتر که این روزها در نمایش سیاه‌بازی «رختشور شاه» روی صحنه می‌رود، درباره این تئاتر گفت:

داستان نمایش به دوران احمدشاه باز می‌گردد و در یک رختشویخانه اتفاق می‌افتد. اولین ویژگی این نمایش همین محل وقوع داستان است. تا به حال در نمایش سیاه‌بازی چنین چیزی را نداشته‌ایم. توجه کنید رختشویخانه مکان خاصی است. آدم‌هایی آنجا هستند که هم وضعیت مالی‌شان درست نیست و هم توانمندی دارند که خیلی کارها را بکنند.

حسن نمایش‌های زنانه به این است که همه‌شان کوتاه هستند و این امکان را می‌دهند که چندین نمایش کوتاه زنانه در دل هر موضوعی جا بگیرد؛ بسته به ماجرایی که دارند.

* «رختشوی شاه» یک سیاه‌بازی پاستوریزه است

ما می‌توانیم پاستوریزه هم مردم را بخندانیم و در عین حال با مردم ارتباط برقرار کنیم و حرف‌مان را به آنها بزنیم. با نمایش سیاه‌بازی می‌توانیم به مردم بگوییم که پشت هر لحظه اجرا حرف مهمی داریم.

در نمایش رختشور شاه تمام تلاشمان این بوده و هست که یک کار شسته رفته و بی‌حاشیه و با موقعیت‌هایی که مردم بفهمند داشته باشیم. کاری که هیچ حرف مستهجنی بکار نبرد و مردم را بخنداند و در عین حال انتقاد هم بکند.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!