اکران آنلاین «رستاخیز» از ۱۶ اسفند ماه

تهیه کننده فیلم سینمایی«رستاخیز» خبر داد که سرانجام این فیلم از ۱۶ اسفند ماه همزمان با تولد حضرت ابوالفضل (ع) در پلتفرمی که برای عرضه جهانی آن طراحی شده است، اکران آنلاین می شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ تقی علیقلی زاده تهیه کننده فیلم سینمایی«رستاخیز» درباره اکران آنلاین این فیلم گفت:

با صدور پروانه وی او دی داخلی بستر نسبتا مناسبی برای عرضه فیلم بوجود آمد.در این مرحله تشخیص و تصمیم سهامداران بخش خصوصی این بود که یک پلتفرم اختصاصی برای فیلم طراحی شود، اما بنیاد فارابی اصرار داشت که با یک پلتفرم خاص داخلی،قرارداد منعقد شود که هم فیلم را در داخل توزیع نماید و هم در یوتیوب عرضه کند.

در مذاکره با مدیران این پلتفرم مشخص شد که پیش بینی موفقیت برای فیلم ندارند، و در عین حال هیچ تعهدی هم نسبت به امنیت فیلم نمی پذیرند. بنابراین به ناچار سهامداران بخش خصوصی تامین مالی و پشتیبانی و هدایت امور این پلتفرم را عهده دار شدند.

از طرفی همزمان با صدور اسناد و مجوزهای قانونی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای عرضه بین المللی و جهانی فیلم سینمائی «رستاخیز» ، طی یک توافق حقوقی از سوی تهیه کننده، مدیریت بهره برداری از کلیه حقوق این فیلم به یک شرکت خارجی واگذار شده بود، که در تفاهم با تهیه کننده ضمن مدیریت کارکرد این پلتفرم ، واگذاری سایر حقوق را نیز پیگیری نماید.

فیلم از ۱۶ اسفندماه همزمان با تولد حضرت ابوالفضل (ع) به سه زبان عربی، فرانسه، فارسی و ۱۰ زبان رایج دنیا به صورت زیرنویس با تایم دو ساعت در پلت‌فرم‌ حلال چنل و پلتفرم‌های داخلی توزیع می‌شود

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!