زمان پخش سریال «اپیدمی» مشخص شد+ عکس

مجموعه تلویزیونی «اپیدمی» به تهیه کنندگی سعید کمانی با محوریت شیوع کرونا در ایران تولید شده است و جمعه شب از شبکه سه سیما بروی آنتن می رود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ مجموعه تلویزیونی «اپیدمی» به تهیه کنندگی سعید کمانی با محوریت شیوع کرونا در ایران تولید شده است و جمعه شب از شبکه سه سیما بروی آنتن می رود.

موضوع سریال اپیدمی

این سریال داستان شیوع کرونا در کشور است و روزهای ابتدایی شیوع این بیماری را نشان می دهد که عده ای درگیر این هستند آیا این بیماری کرونا است یا آنفولانزا؟ آنها در ادامه به این نتیجه می رسند که این بیماری همان کرونا است.

** بازیگر اصلی فیلم «منصور» در «اپیدمی»

محسن قصابیان در فیلم سینمایی «منصور» به خوبی درخشیده است، او در این فیلم نقش شهید منصور ستاری را بازی کرده است که این روزها در حال اکران است. قصابیان در اولین تجربه سریالی خود در سریال اپیدمی به ایفای نقش پرداخته است و یکی از شخصیت های اصلی این سریال را با نام ابراهیم به عهده دارد. شخصیت ابراهیم، متخصصی را پیدا می کند که تکلیف را روشن کند آیا این بیماری کرونا هست یا نه.

** فخیم زاده از ولایت عشق تا اپیدمی

مهدی فخیم زاده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون حالا بعد از سالها فعالیت مستمر و حضور در سریال و فیلم های مختلفی از جمله ولایت عشق، تنهاترین سردار،‌ خواب و بیدار و … این روزها نقش دکتر متخصصی را در این سریال بازی می کند.

** داستان هایی که بر مبنای واقعیت هستند

برخی از داستان هایی که در این سریال دستمایه اصلی و خط اصلی قصه هستند بر مبنای واقعیت نوشته شده اند. مثل ماجرای یکی از پرستارهای سریال که بر اساس داستان واقعی پرستاری در گیلان به نگارش درآمده است.

** بازیگران اصلی اپیدمی چه کسانی هستند؟

فریبا متخصص در این سریال در نقش آفاق، آتش تقی پور حجت،‌ علی غلامی امیرعلی، اصغر نقی زاده کریم سواری، یلوفر رجایی،‌مهدی فریضی بازیگران اصلی هستند که همگی پرستار و پزشک هستند.

 

** اصغر نقی زاده جایگزین مرحوم علی سلیمانی

از ابتدا بنا بود تا یکی از نقش های این سریال را علی سلیمانی بازی کند اما به دلیل ابتلای وی به کرونا و فوت نا به هنگامش این نقش به اصغر نقی زاده محول شد. قرار بود مرحوم سلیمانی در این سریال نقش راننده آمبولانس را ایفا کند.

همچنین مرحوم سیامک اطلسی نیز در اپیدمی نقش دکتر نوروزی را ایفاگر بود که به دلیل ابتلا به کرونا از دنیا رفت.

** تغییر در ترکیب بازیگران در فصل های بعدی

بنا است دو فصل دیگر این سریال نیز ساخته شود و در فصل های بعدی ترکیب بازیگران تغییر خواهد کرد و اینکه قرار است نیروی ارتش در فصل بعدی در دایر کردن بیمارستان صحرایی مشارکت کند.این سریال در سه فصل ۱۰ قسمتی تولید خواهد شد.

** پخش از جمعه این هفته

سریال  «اپیدمی» از جمعه این هفته با پایان پخش سریال «سرجوخه» از شبکه سه بروی آنتن می رود.

بازیگران سریال اپیدمی

مهدی فخیم زاده، محسن قصابیان، فریبا متخصص، اصغر نقی زاده، کوروش سلیمانی، مهدی فریضه، نیلوفر رجایی، مرحوم سیامک اطلسی، آتش تقی پور، روزبه اختری، آرام احمری نیا، امیر آزاد، مسعود میر طاهری،ابراهیم شجاعی، نسترن ابراهیم زاده، پریا ابراهیمی، نسیم فارسی، ساخو آدام، محمد رضا هلال زاده، علی غلامی، آمال ساقندیان، مائده هراتی از بازیگران این سریال هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!