فیاضی: بدشانس‌ترین بازیگر سینما هستم

بازیگر فیلم سینمایی «من ترامپ نیستم» گفت: دروغ است اگر بگویم دلم برای بازیگری در سینما لک نزده است، شاید همچنان باید منتظر بمانم تا شاید یک کارگردان یاد من افتاده و به این پیرمرد نقشی بدهد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ رضا فیاضی پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود پس از ابتلا به بیماری کرونا گفت:

خوشبختانه عالی هستم و هیچ اثری از بیماری در من نمانده است، دوره نقاهتم به طور کامل تمام شده و تست آخر کرونایم نیز منفی شد و می‌توانم سر کار خودم باز گردم.

تمامی دوران نقاهت خود را در کیش سپری کردم، متاسفانه کرونای من باعث شد تا همسرم نیز به این بیماری مبتلا شود اما خدا را شکر می‌کنم که امروز هر دو ما در سلامتی کامل به سر می بریم.

در ابتدا به من گفتند که بیماری‌ام کمرنگ است اما این را به خاطر روحیه‌ام می‌گفتند، من به نوع حاد بیماری مبتلا شده بودم و همین باعث شد تا چندین روز در بیمارستان بستری شوم اما به لطف خدا و دعای مردم توانستم از این مهلکه نجات پیدا کنم.

بازگشت به سریال «خانه پرتغالی ها»

به امید خدا از امروز سر پروژه حاضر خواهم شد، در حال حاضر منتظر دریافت بلیت هستم تا بتوانم از کیش راهی تهران شده و بار دیگر به پروژه ملحق شوم.

حضور کمرنگ رضا فیاضی در سینما

متاسفانه امسال همکاری در سینما ندارم، با وجود اینکه در تلویزیون و عرصه نمایش خانگی پر کار هستم اما سینما برایم جایگاه خاصی دارد، سینما زبانی بین المللی است که هر بازیگری با تمام وجود می خواهد در آن حضور پررنگی داشته باشد.

من بدشانس‌ترین بازیگر سینما هستم، سالها سینما کار کردم، چندین اثر را بازی کردم که متاسفانه هیچکدام اکران نشد، تا چه حد می‌توان بدشانس بود، شاید اگر آن آثار پخش می‌شدند امروز من حضور متفاوت تری در سینما داشتم.

سبز کوچک، گزارش مریم، یوسف و حور از جمله آثار سینمایی هستند که در آنها نقشهای متفاوتی بازی کرده‌ام که اگر اکران می‌شدند اتفاقات بهتری در سینما برایم رخ می‌داد اما هیچگاه اینگونه نشد.

گاهی فکر می‌کنم که اکثر کارگردانان جوان سینما با من خاطره های فراوانی در دوران کودکی‌شان دارند، آن زمان من بازی می کردم و آنها کودک بودند، چه اتفاقی می‌افتد که به یکباره یکی مثل من کنار گذاشته می شود، شاید آن جریان انحصاری بودن سینما و حضور تعداد محدودی بازیگر درست باشد زیرا غیر از این دلیل دیگری را نمی توانم متصور شوم.

دروغ است اگر بگویم دلم برای بازیگری در سینما لک نزده است، شاید همچنان باید منتظر بمانم تا شاید یک کارگردان یاد من افتاده و به این پیرمرد نقشی بدهد، اما این عشق ارزش صبر کردن دارد. فقط این را بگویم که من بازیگر بدی نیستم و ارزش ریسک کردن دارم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!