نگار عابدی: «پلاک ۱۳» نه طنز سیاه است و نه ملودرام| مراقب بودم که بازی‌ام لوس از آب در نیاید

بازیگر سریال «پلاک 13» گفت: من فکر میکنم این سریال نه طنز سیاه است و نه یک اثر ملودرام. بنابراین در اجرای چنین طنزی باید من بازیگر مراقب باشم که بازی‌ام لوس از آب در نیاید.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ نگار عابدی که این شب ها در سریال «پلاک 13» حضور دارد، درباره ویژگی های مختلف یک کاراکتر در سریال های طنز گفت:

شخصیت های سریالهای سیتکامی عموماً تیپ کاراکتر هستند و تبدیل به شخصیت نمی شوند. فهم من از این کاراکترها این است که روی لبه‌ای حرکت می‌کنند که هم ویژگی‌های شخصیت را دارد و هم ویژگی های تیپ کاراکتر را. و به نظرم اگر نتواند حد متعارف از این دو وجه را کسب کند نمی توانند خود را به خوبی به سریال الصاق کنند و به جایگاه خوبی در یک اثر دست پیدا کنند. دریافت شخصی من از شخصیت های سریال های سیتکامی چنین است.

طبیعتاً من به شخصیت مهسا بسیار فکر کردم. اینکه لایه های شخصیت او چگونه شکل گرفته، از کدام طبقه اجتماعی آمده، چه حسرت ها و آرزوهایی دارد و حضورش در ساختمان پلاک ۱۳ برای رسیدن به کدام حسرت ها و آرزوهایش است.

چیزی که نویسندگان سریال برای شخصیت مهسا نوشته بودند بسیار خوب و استاندارد بود و من هم تلاش کردم که به آن اضافه کنم.

فکر میکنم پلاک ۱۳ نه طنز سیاه است و نه یک اثر ملودرام. بنابراین در اجرای چنین طنزی باید من بازیگر مراقب باشند که بازی‌ام لوس از آب در نیاید.

صادقانه باید بگویم این که بازیگر طوری از اکت های بیرونی استفاده کند که هم بازی خوبی از آب درآید و هم لوس نشود کار بسیار سختی است. برای همین هم خیلی اوقات مخاطب بعضی بازی ها را لوس و نچسب قضاوت می کند، چون اجرای چنین شخصیت هایی ظرافت هایی استادی می‌خواهد و به این سادگی نیست.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!