رویگری: به زودی جلوی دوربین فیلم سینمایی «شادروان» می روم

رویگری: یک نفر عکسی را از فرامرز صدیقی منتشر کرده که وضعیتش خراب است، با من هم همین کار را کردند، این حرکات به هیچ وجه حمایت نیست، بلکه باعث حواشی بیشتر می شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ رضا رویگری پیرامون آخرین وضعیت جسمانی خود گفت:

واقعیت امر وضعیت من تغییر چندانی نکرده است، شاید گاهی حالم خوب و گاهی بد باشم اما دیگر باید با این وضعیت کنار آمد زیرا با درمان مکرر می توان تا جایی امید داشت و نباید انتظار زیادی را پیش روی خود گذاشت.

همچنان فیزیوتراپی و درمان را انجام می‌دهم، در کل وضعیت جسمی ثابتی دارم ولی آنچه بیش از آن گاها آزارم میدهد اوضاع روحی من است.

درست نیست فراموش شوم

قبل از کرونا وضعیت پیشنهادات به من کم بود، شاید همه فکر می کردند که کلا از کار افتاده ام، شاید نتوانم برخی حرکات را انجام دهم اما هنوز هم قدرت بازیگری دارم و درست نیست که فراموش شوم.

اگر از انصاف نگذریم در این مدت دو سال کرونا تماسهای زیادی داشتم، دوستان یاد می‌کردند و هوای مرا داشتند اما وقتی می دانستم که کلا وضعیت کار برای همه خراب است نمی توانستم از آنها انتظاری داشته باشم. 

پیشنهاد بازی در سریال جزیره؟!؛ حتما پشیمان شدند!

پیشتر هم اشاره کردم که برای بازی در این سریال پیشنهاد داشتم، از آن زمان تا امروز هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده و به گمانم از همکاری با من پشیمان شده اند.

به زودی جلوی دوربین فیلم سینمایی «شادروان» می روم

به زودی جلوی دوربین فیلم سینمایی «شادوران» خواهم رفت، اثری به کارگردانی حسین نمازی که برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود. خوشحالم که بار دیگر در این جشنواره حضور دارم زیرا جشنواره فیلم فجر همواره برای هنرمندان حس و حال خوبی دارد.

اگر به فکر هنرمندان پیشکسوت هستید به آنها کار بدهید؛ نیازمند ترحم نیستیم!

یک نفر عکسی را از فرامرز صدیقی منتشر کرده که وضعیتش خراب است، با من هم همین کار را کردند، این حرکات به هیچ وجه حمایت نیست، بلکه باعث حواشی بیشتر می شود، اگر به فکر هنرمندان پیشکسوت هستید به آنها کار بدهید، ما نیازمند ترحم و کمک مالی نیستیم، شما کار بدهید تا خودمان بتوانیم هزینه های زندگی را تامین کنیم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!