پیمان قاسمخانی با «فضایی‌ها» در شبکه نمایش خانگی

«پیمان قاسمخانی» نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون که سال‌ها در عرصه کمدی تجربه کسب کرده حالا به دنبال ساخت اولین سریال نمایش خانگی خود به نام «فضایی‌ها» است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ پیمان قاسم خانی نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون که سالها در عرصه کمدی تجربه کسب کرده حالا به دنبال ساخت اولین سریال نمایش خانگی خود است،

قاسمخانی در مقام فیلمنامه نویس اکثر موفقیت های ممکن در سینما و تلویزیون را کسب کرده و حتی در نمایش خانگی هم حضور داشته اما این سریال اثری مستقل برای او محسوب می شود.

هرچند پیشتر نام قاسمخانی در سریال «خوب بد جلف-ارتش سری» به عنوان کارگردان ذکر شده بود اما خود وی هم تاکید داشت که این سریال توسط همکاری همیشگی اش با محسن چگینی ساخته شده است، وی البته توانست با کارگردانی نسخه سینمایی «خوب بد جلف» قدرت خود در کمدی را بار دیگر به نمایش بگذارد.

«فضایی ها» سریال جدید پیمان قاسمخانی

سریال جدید قاسم خانی به نام «فضایی ها» به نوعی ادامه ای بر سریال تلویزیونی و موفق مسافران است، سریالی که در مورد چهار موجود فضایی بود که راهی زمین شده بودند و با خانواده ای زندگی می کردند، ایده اولیه آن اثر در زمان خودش هم جذابیت‌های زیادی برای مخاطبان داشت و حال قاسمخانی با تجربه تر از آن به سراغ ادامه آن اثر رفته است.

در حال حاضر پیش تولید ساخت سریال «فضایی ها» آغاز شده و دکور عظیم این اثر در نمایشگاه بین المللی تهران ساخته شده است، همچنین بر اساس شنیده ها قاسمخانی سعی دارد تا در این اثر بازیگران جوان استفاده کند.

البته هنوز در مورد چهره‌های اصلی سریال صحبتی به میان نیامده و مشخص نیست که آیا تیم بازیگران سریال «مسافران» حضور دوباره ای در سریال فضایی ها خواهند داشت یا خیر. گروه بازیگری چهار نفره ای که شاید بار دیگر بتوانند جمع خوبی را تشکیل دهند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!