سوسن پرور: با «بوتاکس» و جوایز سینمایی داخلی و خارجی توانایی خود را ثابت کردم

بازیگر فیلم «بوتاکس» گفت:انتخاب نقش در سینما اتفاقی پنجاه پنجاه است، یعنی من به عنوان بازیگر بخشی از قضیه هستم و بخش مقابل انتخاب توسط تهیه کننده و یا کارگردان است

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ سوسن پرور پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر مشغول بازی در سریالی برای شبکه نمایش خانگی هستم و مقابل دوربین این سریال در ژانر کودک و نوجوان رفته‌ام اما به دلیل عدم پخش اطلاعات نمی توانم نامی از آن ببرم.

جایزه جشن حافظ برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «بوتاکس»

واقعیت اینکه هنوز باور نمی‌کنم که جایزه جشن حافظ را به من داده باشند، دریافت این جایزه برایم بسیار دور از ذهن بود، اتفاقی نشدنی که در کمال ناباوری برایم رخ داد.

هیچ چیز قطعی نیست و نمی توانم بگویم که این جایزه تضمین کننده آینده سینمایی من است، باید منتظر پیشنهادات بمانم و ببینم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

انتخاب نقش در سینما اتفاقی پنجاه پنجاه است

انتخاب نقش در سینما اتفاقی پنجاه پنجاه است، یعنی من به عنوان بازیگر بخشی از قضیه هستم و بخش مقابل انتخاب توسط تهیه کننده و یا کارگردان است، اینکه کاوه مظاهری برای فیلم بوتاکس روی من ریسک کرد بسیار برایم ارزشمند است اما باید دید که همه چنین ریسکی خواهند کرد یا خیر.

من با حضورم در فیلم بوتاکس و دریافت جوایز سینمایی داخلی و خارجی توانایی خود را ثابت کردم، نشان دادم که می توانم در سینما حرفی برای گفتن داشته باشم، حال نوبت کارگردانان است که به من اعتماد کنند.

بدون شک من یک بازیگرم، حضور در نقش‌ها و ژانرهای متفاوت را دوست دارم و از اینکه فعالیتم در سینما چندین برابر شود استقبال می کنم، چه کسی از اینکه در سینما حضور داشته باشد ناراحت می شود؟

اما مسئله آنجاست که همه چیز آن طور که من فکر می کنم نیست و باید دید مناسبات سینما به کدامین سمت پیش می رود. آنچه مسلم است اینکه من آغوشم را برای هر نقش سخت و پر از چالشی باز نگه می دارم و امیدوارم کارگردانان هم به سمتم بیایند.

کارگردانی در سینمای ایران

واقعیت امر هیچگاه به کارگردانی سینما فکر نمی کنم زیرا سوادش را ندارم، قضیه تئاتر کاملا متفاوت است، من در تئاتر کار کرده ام، می توانم گروهم را جمع کرده و اثری درخشان خلق کنم اما راستش را بگویم هیچ چیزی از کارگردانی در سینما نمی دانم و سراغش هم نخواهم رفت.

حواشی به وجود آمده بعد از انتشار عکس «فرامرز صدیقی»

به نظر من موضوع بسیار بزرگتر حواشی و موج پس از انتشار یک عکس است، بحث بر سر حمایت از پیشکسوتان نیست زیرا بسیاری از بازیگران که هنوز میانسال هم نشده اند در چرخه سینما حذف شده اند.

ما تعداد زیادی بازیگر داریم که همه بیکار مانده اند، از سویی میزان تولیداتمان بسیار کمتر از تعداد بازیگران است و از طرفی در آن تعداد محدود تولیدی هم چند بازیگر محدود حضور دارند.

وقتی حرف از حمایت می زنیم باید ریشه ای به قضیه نگاه کنیم و اگر پرداخت پول یا وام حل کردن صورت مسئله است.

سینما حرفه ناامنی است

پرور در همین رابطه خاطرنشان کرد: به عنوان مثال من در فیلمی مثل بوتاکس دیده شدم، اما سینما حرفه ناامنی است، هیچ تضمینی نیست که باز هم در اثری نقش اصلی بازی کنم، همین ناامنی باعث شده تا وضعیت پیشکسوتان سینما تا این حد ناگوار باشد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!