«خوشنام» سریال ماه رمضان شبکه یک خواهد شد؟

سریال “خوشنام” این روزها به سکانس‌های جاده‌ای رسیده و قرار نیست فقط مخاطبان را بخنداند؛ بلکه در عمقِ محتوایش می‌توانیم فضایی معنوی بیابیم که حتی ظرفیت رمضانی شدن را دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ سریالِ “خوشنام” چند صباحی است در لوکیشن‌های مختلفی مشغولِ تصویربرداری است.

علیرضا نجف‌زاده کارگردان این مجموعه تلویزیونی:

«حدود 40 درصد از تصویربرداری این مجموعه باقی‌مانده و با ظرافت و وسواسِ زیادی کار را پیش می‌بریم.

رضا فیاضی به بازیگران سریال اضافه شده و شاید یکی از اتفاقاتِ خوب این مجموعه، حضور بازیگران کاربلد و توانمند با هنرمندان با استعداد و جویای نام کنار همدیگر است. مثلاً از آقای لولایی، هومن حاجی‌عبداللهی و سحر ولدبیگی بازی‌هایی خواهیم داد که همه نقش‌ها متفاوت و غافلگیرکننده‌اند.

این کار به جهت عمقِ محتوایی معنوی که دارد حتی می‌تواند جزو کارهایی باشد که در ماه مبارک رمضان روی آنتن برود. چون قصه‌مان براساس توبه است و اعتقاد دارم ماه رمضان ماه شادی و میهمانی خداست و باید بهترین و شادترین‌ کارها پخش شوند.

در تلاشیم بیننده‌ها از این کار لذت ببرند؛ به خودمان سخت گرفتیم که کار خوبی ارائه دهیم و امیدواریم بیننده‌ها لذت ببرند.»

طرح اولیه سریال «خوشنام» اولین بار در سال 1396 توسط محسن کیایی ارائه شد. این طرح به گروه فیلم و سریال شبکه یک ارائه شد و توسط محسن کیایی و علی کوچکی کار نگارش آن آغاز شد.

نگارش فیلمنامه حدوداً تا سال 1397 طول کشید. در نهایت این مجموعه 30 قسمتی، در سال 1399 با نزدیک شدن به زمان تولید، نام بسیاری از کارگردانان را به میان آورد.

کار ساختِ این مجموعه به علیرضا نجف‌زاده واگذار شد و او هم به جهتِ شناخت فضای کمدی و اجتماعی، سراغِ چهره‌هایی رفت که در عرصه کمدی و طنز چه در سینما و چه در تلویزیون سابقه درخشانی داشتند.

بازیگران سریال «خوشنام»

هومن حاج عبدالهی، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، نیلوفر رجایی‌فر، محمدرضا داودنژاد، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری‌ آل‌آقا و به تازگی هم رضا فیاضی به جمعِ بازیگران سریال “خوشنام” پیوسته است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!