وقتی مهراب قاسم خانی در اینستاگرام هم ممنوع التصویر است!

شنبه ۱۱ دی بنا بود مهراب قاسم خانی مهمان سلسله لایوهای اینستاگرامی در صفحه برنامه خندوانه باشد اما ساعاتی بعد از اعلام خبر توسط قاسم خانی و رامبد جوان؛ خبر از صفحه هر دو حذف شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از صبح سینما؛ صفحه اینستاگرام برنامه خندوانه مدتی است سلسله لایوهای اینستاگرامی را با حضور رامبد جوان، داوران این دوره«خنداننده شو»، کمدین ها، نویسندگان کمدی و… برگزار می کند.

این برنامه به صورت شبانه برگزار می شود و رامبد جوان با متخصصان حوزه کمدی و طنز گفتگو می کند.

شنبه ۱۱ دی بنا بود مهراب قاسم خانی مهمان این سلسله لایو باشد اما ساعاتی بعد از اعلام خبر توسط قاسم خانی و رامبد جوان؛ خبر از صفحه هر دو حذف شد.

قاسم خانی البته در یک استوری که آن هم به سرعت حذف شد؛ نوشت:«کنسل شد؛ صلاح ندونستند»

شماری از هنرمندان سال ها ممنوع الکاری و ممنوع التصویری را در صدا و سیما تجربه کرده اند و بعد مجددا امکان همکاری شان با تلویزیون فراهم شده؛ اما این روند گویا برای برادران قاسم خانی یک استثناست.

سریال هایی که مهراب قاسم خانی نوشته است؛ مدام از تلویزیون بازپخش می شوند و مورد توجه مخاطب است اما گویا او اجازه کوچک ترین حضور را در یک برنامه تلویزیونی ولو خارج از چارچوب تلویزیون ندارد.او سال ها کمدی نوشته و یکی از برندهای تلویزیون بود.

برنامه سازان به صورت غیر رسمی از او مشاوره می گیرند و او اجازه همکاری رسمی با پروژه ای در صدا و سیما را ندارد.

آخرین حضور رسمی او به کارگردانی قسمت های اولیه فصل اول «دورهمی» برمی گردد که آن هم اجازه درج نامش در تیتراژ صادر نشد و نهایتا با انصراف قاسم خانی همراه بود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!