افخمی: «مرد بازنده»بهترین اثر مهدویان است

عضو هیات انتخاب چهلمین جشنواره فیلم فجر بیان کرد که نسخه نهایی «مرد بازنده» از آنچه به این هیأت نشان داده شد، بسیار بهتر شده و این اثر بهترین فیلم محمدحسین مهدویان است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ بهروز افخمی عضو هیات انتخاب چهلمین جشنواره فیلم فجر درباره واکنش اهالی رسانه و منتقدان به حضور فیلم‌های سینمایی «ماهان» و «لایه‌های دروغ» در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر اظهار کرد:

«لایه‌های دروغ»، «ماهان»، «بیرو» و یک فیلم را دیگر را من ندیدم و به آن نمره ندادم. در حقیقت نمره دیگر اعضای هیات انتخاب را پذیرفتم و متوجه شدم فیلم برای حضور در بخش سودای سیمرغ نمره آورده است.

اطمینان دارم فیلمی که بهتر از ۲۲ فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فیلم فجر باشد، در باقی مانده آثار نبود.

در حقیقت غیر از پنج اثری که ما به‌عنوان فیلم‌های رزرو نگه داشته بودیم و مشکل پروانه نمایش و اصلاحات داشتند، از جمله فیلم‌های «عروسک»، «علت مرگ: نامعلوم»، «میرجاوه»، «کوچه ژاپنی» و «ستون چهارده» احتمالاً از ۲ فیلم «لایه‌های دروغ» و «ماهان» بهتر بوده‌اند، اما علت‌هایی خارج از هیات انتخاب داشتند که وارد بخش سودای سیمرغ نشدند.

«مرد بازنده» از آنچه که به ما نشان دادند، بسیار بهتر شده است. یعنی دقیقاً همان چیزی که ما حدس می‌زدیم، اتفاق افتاده است.

از همان ۷۵ دقیقه که ما دیدیم، می‌توانستیم حدس بزنیم مابقی آن اگر ساخته شود فیلم خوبی از آب در می‌آید.

از نظر من «مرد بازنده» بهترین فیلم محمدحسین مهدویان است. بازی جواد عزتی از نظرم خوب درآمده و گریمش در این فیلم سینمایی قابل پذیرش برای مخاطب است. شاید بهتر است بگویم مجموعاً این پروژه یک حال و هوای یکدست و خوبی دارد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!