پریناز ایزدیار: همچنان شرمنده‌ایم که آرا مردمی لحاظ نشد

بازیگر «ملاقات خصوصی»: همچنان شرمنده‌ایم که آرا مردمی لحاظ نشد و این بدان معنی است بخش مهم و جایزه‌ی بزرگ فجر که شان آن برگرفته از رکن اصلی سینما که همانا تماشاگران است کنار گذاشته شده.

به گزارش ستاره ها؛ پریناز ایزدیار بازیگر فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» در اعتراض به حذف آرای مردم از چهلمین جشنواره فیلم فجر نوشت: بالاخره تمام شد . سهم ما از این جشنواره تشویق‌ها و محبت‌های شما مردم عزیز و تماشاگران و همکاران و منتقدان فیلم بود که راستش را بخواهید با هیچ چیزی در این دنیا قابل قیاس نیست.

چه جایزه‌ای بهتر از اینکه ببینی اثری که ساختی به دل مردم نشسته و دوستش دارند. خدا رو شکر و چقدر شما خوبید که نگذاشتید یک تصمیم نابهنگام بیشتر از لحظاتی کام ما را تلخ کند.

یکپارچه با پیام‌های محبت آمیزتان روح و جان ما را تازه کردید. حکمت این اتفاق تلخ پیوند قلب‌های مهربان شما با دل‌های ما بود و از این بابت بسیار خوشحالیم. با شما زنده‌ایم و با عشق و محبت شما انگیزه می‌گیریم.

از صمیم قلب برای همه‌ی دوستان و همکاران و هنرمندانی که در این دوره از جشنواره نتایج زحمات‌شان را گرفتند و خوش درخشیدند خوشحالیم و امیدوارم همه در کنار هم بتوانیم  با انگیزه‌ای مضاعف برای اعتلای سینمای ایران تلاش کنیم.

اما همچنان شرمنده‌ایم که آرا مردمی لحاظ نشد و این بدان معنی است بخش مهم و جایزه‌ی بزرگ فجر که شان آن برگرفته از رکن اصلی سینما که همانا تماشاگران است کنار گذاشته شده.

لذا همچنان پیگیر این مساله خواهیم بود و تا روشن شدن علل و مقصران آن این پیگیری را ادامه خواهیم داد تا حقی پایمال نشود و دیگر شاهد این اتفاقات تلخ در مهمترین رویداد فرهنگی کشور نباشیم.

در آخر امیدواریم به زودی در اکران فیلم میزبان خوبی برای چشمان پر مهرتان باشیم.

زنده باد سینما و زنده باد هنر

قلب‌تان پر عشق و دل‌هایتان پر از محبت و نور مردم نازنین

« گروه فیلم ملاقات خصوصی »

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!