محمدرضا داود نژاد در یک سریال «خوشنام»

کارگردان سریال «خوشنام» گفت: به تازگی بازی محمدرضا داوود نژاد ، علیرضا درویش و افشین سنگ چاپ در سریال «خوشنام» آغاز شده است و لوکیشن بعدی‌مان باشگاه سوارکاری خواهد بود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ علیرضا نجف زاده کارگردان سریال «خوشنام» گفت: به تازگی بازی محمدرضا داوودنژاد، علیرضا درویش و افشین سنگ چاپ در سریال «خوشنام» آغاز شده و بعد از لوکیشن دارآباد با اضافه شدن دو بازیگر اصلی به باشگاه سوارکاری خواهیم رفت.

هنوز زمان قطعی اعلام نشده است ولی طبیعی است که مدیران سیما بهترین زمان را برای پخش این مجموعه تلویزیونی در نظر خواهند گرفت.

درخصوص آهنگساز و خواننده تیتراژ این سریال هم در حال مذاکره با چهره‌هایی نامدار و متخصص در این عرصه هستیم که به زودی رسانه‌ای خواهد شد.

حمید لولایی، هومن حاجی عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، نیلوفر رجایی فر و با حضور رابعه مدنی، خسرو احمدی، اکبر سنگی و دیگر بازیگران عبارتند از: مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داوود نژاد، کریم قربانی، رضا فیاضی، شیوا خنیاگر، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سید رضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا، پروین ملکی، دلارام ترکی، محسن گودرزی، مجید اکبری از بازیگران این سریال تلویزیونی هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!