رضا درمیشیان: درخواست تمدید پروانه نمایش «لامینور» سه ماه پیش داده شده است

در پی حواشی این روزهای اکران نوروز ۱۴۰۱ و به ویژه حذف فیلم «لامینور» درحالی که مصوبه شورای صنفی نمایش را داشت، رضا درمیشیان به این موضوعات واکنش نشان داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از صبا؛ در پی حاشیه های این روزهای اکران نوروز ۱۴۰۱ و به ویژه حذف فیلم «لامینور» داریوش مهرجویی از سوی سازمان سینمایی درحالی که مصوبه شورای صنفی نمایش را داشت، رضا درمیشیان به این موضوعات واکنش نشان داد.

متن رضا درمیشیان تهیه کننده بدین شرح زیر است:

«برخلاف‌ اظهارات نادرست در خصوص عدم درخواست تمدید پروانه نمایش «لامینور»، این‌ درخواست از سه ماه پیش به سازمان سینمایی ارائه شده و هیچ گونه تاخیری صورت نگرفته و با توجه به سه بار بازبینی مجدد فیلم در یک هفته اخیر و بازبینی فیلم توسط جناب وزیر و ریاست سازمان سینمایی در انتظار تمدید پروانه نمایش هستیم.»

همچنین امروز حبیب ایل بیگی مدیر کل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی اعلام کرد:

«انتخاب فیلم‌های نوروزی با سازمان سینمایی است و سازمان برای اکران در این مقطع با جمیع شرایط باید فیلم‌ها را انتخاب کند که در جمع‌بندی نهایی دو فیلم لامینور و علفزار در این فهرست قرار نگرفتند.

این‌ها فیلم هایی هستند که مجوز می گیرند مشکلی برای اکران ندارند ولی برای اکران نوروزی انتخاب نشدند.

در واقع ما بر اساس پارامترهایی به هفت فیلم رسیدیم که روز گذشته نهایی و به شورای صنفی نمایش اعلام شدند و اسامی آن‌ها نیز امروز احتمالاً از سوی شورا اعلام خواهد شد.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!