برترین پست‌های ایرانی اینستاگرام در سال ۱۴۰۰+ عکس

پست‌های منتشرشده توسط سلبریتی‌ها، بیشترین اقبال و توجه را از سوی کاربران ایرانی این شبکه اجتماعی در سال ۱۴۰۰ داشته است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از «بتا» درباره پربازدیدترین پست های اینستاگرامی در سال ۱۴۰۰ نوشت:

کاربران در این شبکه اجتماعی توجه زیادی به پست‌های بازیگران، ورزشکاران و چهره‌های اینستاگرامی و اوضاع و احوال آنان دارند.

وجود پست‌هایی با موضوع دابسمش در بین برترین‌های سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد که بخش زیادی از کاربران در این بستر با نگاهی سرگرمی و فان از این شبکه‌ اجتماعی استفاده می‌کنند.

نوید محمدزاده رکورددار پربازدیدترین پست اینستاگرامی در سال ۱۴۰۰

بیشترین پست مورد توجه توسط کاربران اینستاگرام، پست نوید محمدزاده، بازیگر سینما است که حدود ۲ و نیم میلیون لایک و ۱۶ میلیون بازدید داشت.

موضوع پست محمدزاده تبریک تولد فرشته حسینی، بازیگر اهل افغانستان است.

دو پست دیگر نوید محمدزاده شامل عکس سه نفره با بهرام افشاری و هوتن شکیبا و تبریک تولد بهرام افشاری و انتشار عکسی از کودکی خود نیز جزء پست‌های پرطرفدار اینستاگرام بوده است.

هادی چوپان سومین پست برتر سال ۱۴۰۰

یکی دیگر از پست‌های مورد توجه کاربران اینستاگرام در شبکه‌های اجتماعی، پست مربوط به «هادی چوپان»، قهرمان پرورش اندام کشور است.

هادی چوپان در این پست عکسی از عضلات خود را به همراه متنی منتشر کرده است. این پست هادی چوپان با حدود ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار لایک سومین پست برتر سال ۱۴۰۰ در اینستاگرام است.

 

حسن یزدانی 

«حسن یزدانی»، قهرمان کشتی آزاد ایران و جهان یکی از محبوب‌ترین کشتی‌گیران کشور است.

یزدانی در المپیک ۲۰۲۰ در فینال به دیوید تیلور آمریکایی باخت که این مسابقه بسیار مورد توجه افکار عمومی در ایران قرار گرفت.

بعد از این مسابقه این دو کشتی‌گیر در مسابقات جهانی سال ۲۰۲۱ دوباره به هم رسیدند که این‌بار یزدانی پیروز این مسابقه بود.

پیام احساسی «حسن یزدانی» در اینستاگرام برای مردمی که بی صبرانه منتظر پیروزی او بر حریف قدرتمند آمریکایی بودند، با حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار لایک، یکی دیگر از پست‌های برتر سال ۱۴۰۰ در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

 

«سرنا امینی»

«سرنا امینی» یک چهره اینستاگرامی است که به واسطه کلیپ‌های طنز و دابسمش‌ها در این فضا به شهرت رسیده است.

صفحه‌ او جزء صفحات پربازدید سال ۱۴۰۰ بود؛ به طوری که در این سال حدود ۳ میلیون جذب فالوور داشته و حال بیش از ۷ میلیون دنبال‌کننده دارد.

دومین پست برتر اینستاگرام در سال ۱۴۰۰ کلیپ طنزی از سرنا امینی با حدود ۲ و نیم میلیون لایک بوده است.

بیش از ۲۰ پست‌ از صفحه امینی بالای ۱ میلیون لایک داشت.

در این گزارش به ۷ پست دیگر از سرنا امینی که بیش از ۱.۵ میلیون لایک داشته، اشاره شده است.

رضا بهرام و همدردی با مردم افغانستان

همچنین پستی از «رضا بهرام»، خواننده پاپ ایران، با موضوع همدردی با مردم افغانستان و اشاره به مشکلات آنان با حدود ۱ میلیون و ۲۵۰ هزار لایک یکی دیگر از پست‌های برتر اینستاگرام است.

امیر تهرانی

پست «امیر تهرانی»، آهنگساز با موضوع فرهنگ‌سازی با حدود ۱ میلیون و ۲۴۰ هزار لایک از پست‌های برتر اینستاگرام در سال ۱۴۰۰ است.

تبریک علی دایی به حسن یزدانی

آخرین پست مورد اشاره در این گزارش با حدود ۱ میلیون و ۱۹۰ هزار لایک مربوط به تبریک «علی دایی»، بازیکن و سرمربی سابق تیم ملی فوتبال در واکنش به پیروزی حسن یزدانی در فینال مسابقات قهرمانی کشتی جهان در سال ۲۰۲۱ بوده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!