واکنش تند علی دایی به خبر تعطیلی تولیدی‌اش به دلیل بدهی مالیاتی

در حالی که علی دایی پنج سال قبل تولیدی پوشاک خود را تعطیل کرده تا با برندی جدید به این عرصه بیاید، روز گذشته به اشتباه خبر تعطیلی تولیدی پوشاک علی دایی به دلیل بدهی مالیاتی منتشر شد!

به گزارش ستاره ها و به نقل از طرفداری؛ روزگذشته خبرگزاری صدا و سیما با انتشار متن کوتاهی از تعطیلی تولیدی پوشاک علی دایی خبر داد و مدعی شد در حاشیه مراسم تقدیر از تولید کنندگان پوشاک ورزشی، این خبر اعلام شده و این موضوع را به بدهی مالیاتی دایی ربط داد در حالی که سالهاست اداره مالیات در پایان هر سال از علی دایی به عنوان شهروند نمونه در پرداخت به موقع مالیات نام می‌برد.

اصل ماجرا این است که علی دایی پنج سال قبل این تولیدی را تعطیل کرد و این تعطیلی هیچ ارتباطی به مالیات ندارد.

مطمئن باشید این یک دروغ بزرگ است و من برند قبلی پوشاکم را خودم پنج سال قبل تعطیل کردم

تولیدی پوشاک را پنج سال قبل تنها به این دلیل که در یک مکان تجاری، تولیدی پوشاک انجام می‌دادیم و از لحاظ اقتصادی انجام کار تولیدی در ملکی که کاربری تجاری دارد، به صرفه نیست، تعطیل کردم.

نه بدهی مالیاتی داشتم و نه به شخص حقیقی یا حقوقی ریالی بدهکار بودم. در آن مقطع به همین دلیلی که گفتم و به واسطه فعالیت‌های دیگرم، تولیدی را تعطیل کردم و موضوع بدهی مالیاتی را تکذیب می‌کنم.

اتفاقا در حال ارائه محصول جدیدی به بازار هستم تا آن را با کیفیتی به مراتب بهتر و بالاتر از برند قبلی به بازار عرضه می‌کنم.

برایم جالب است که در آستانه عرضه این برند، بحث تعطیلی پوشاک علی دایی آن هم به دلیل بدهی مالیاتی مطرح می‌شود.

مطمئن باشید این یک دروغ بزرگ است و من برند قبلی پوشاکم را خودم پنج سال قبل تعطیل کردم و هرگز بدهی مالیاتی نداشتم. به این دروغ‌ها توجه نکنید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!