ادامه تصویربرداری سریال «خوشنام»؛ مهران رجبی و سبا سلیمانی به «خوشنام» پیوستند

تصویربرداری سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده در تهران ادامه دارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ سریال «خوشنام» ویژه ی ماه مبارک رمضان شبکه یک روز های پایانی تصویربرداری را پشت سر می گذارد.

علیرضا نجف زاده کارگردان این سریال گفت:

از دوم فروردین ماه در باشگاه سوارکاری مشغول به کار شدیم و بسیار سخت و پر فشار درحال فعالیت هستیم و ایام نوروز نیز گروه در کنار همدیگر هستند تا بتوانیم انشالله سریال را با آرامش به آنتن نوروز برسانیم.

با توجه به اینکه بارندگی های اخیر تا حدودی شرایط را برای کار کردن سخت کرده است اما با تمام انرژی به فعالیت ادامه می دهیم و همزمان کار پس تولید، مونتاژ، صداگذاری، موسیقی و تیتراژ در حال انجام است و تقریبا همه قسمت ها کامل شده است و به مرور در حال جمع آوری و بستن قسمت های سریال هستیم.

در سکانس باشگاه سوارکاری هومن حاجی عبداللهی، عباس جمشیدی فر، امیر غفارمنش، علیرضا درویش، امیر کربلایی زاده، سیاوش چراغی پور بازی خواهند داشت و در ادامه مهران رجبی و سبا سلیمانی دختر مرحوم علی سلیمانی نیز به جمع آن ها خواهند پیوست.

بعد از اتمام مراحل داوود حیدری نیز به جمع بازیگران اضافه خواهد شد و در پایان سکانس فینال را نیز در مشهد واقع در حرم مطهر امام رضا (ع) خواهیم گرفت.

بازیگران سریال تلویزیونی خوشنام عبارتند از:

حمید لولایی، هومن حاجی عبدالهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، نیلوفر رجایی فر و با حضور رابعه مدنی ، خسرو احمدی، اکبر سنگی، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داوودنژاد، کریم قربانی، رضا فیاضی، شیوا خنیاگر، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سید رضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا، پروین ملکی، دلارام ترکی، محسن گودرزی، مجید اکبری.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!