رضا بابک: بازیگران این سالها خیلی تکراری شده‌اند

بازیگر پیشکسوت سینما گفت: طی بیست سال اخیر تعداد بسیار محدودی در سینما بازی داشته‌اند. بازیگران این سالها خیلی تکراری شده‌اند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ رضا بابک بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه سینما گفت:

در حال حاضر مشغول به پروژه خاصی نیستم، البته پیشنهاداتی وجود دارد اما فعلاً بازی ذر کار خاصی را قبول نکرده ام.

دلیل کم کار بودن رضا بابک در عرصه بازیگری

در شرایط فعلی دوست ندارم در مورد سینما حرفی بزنم. واقعیت امر یا پیشنهاد خوب نبود و یا اگر پیشنهادی بود دوست نداشتم در آن بازی کنم. شما یک آمار بگیرید می بینید که طی بیست سال اخیر تعداد بسیار محدودی در سینما بازی داشته‌اند. بازیگران این سالها خیلی تکراری شده‌اند.

حضور برخی عوامل برای انتخاب نقش‌ها در سینما

طی سالهای اخیر مسئولین انتخاب بازیگر وارد سینما شده اند که خواسته و ناخواسته ما را کنار می گذاشتند. حتی من شاهد این بودم که کارگردان من را برای بازی می خواست اما به او می گفتند که یا مریضم و یا اصلاً در ایران نیستم در صورتی که اصلاً این طور نبود.

در گذشته سه یا چهار نفر مسئول انتخاب بازیگر بودند اما الان این تعداد از صدها نفر هم گذشته است. اکثر این افراد گروه های خودشان را دارند و به همین دلیل به ما بازی نمی رسد.

دلتنگی برای روزهای پرکاری در تلویزیون

اگر من فیلم خوبی را از دست داده باشم بدون شک ناراحت می شوم. به عنوان مثال بعد از چریکه تارا قرار بود باز هم در سینما ظاهر شوم اما به خاطر آرایشگاه زیبا نشد.

واقعیت اینکه من در سینما ارتباط‌های لازم برای گرفتن نقش یا حضور در سینما را نداشتم و این کارها را بلد نبودم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!