منوچهر آذری: هنرمندان مجبورند برای گذران عمر در مدیوم های دیگر فعالیت کنند!

آذری: صدا و سیما به هنرمندان پولی نمی‌دهد و آنها مجبورند برای گذران زندگی در مدیوم های دیگر فعالیت کنند. من خودم هم در جوکر شرکت کردم و از او متشکرم که گروهی از کمدین ها را در این رئالیتی شو جمع کرده و بیننده های زیادی هم دارد. 

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ منوچهر آذری بازیگر و گوینده رادیو در خصوص سریال “جناب عالی” و نقشش در آن گفت:

“جناب عالی” سریال ۱۵ قسمتی و کار قشنگی از عادل تبریزی است. این سریال به صورت حرفه‌ای فیلمبرداری شده است و من وقتی سر صحنه می‌رفتم میدیدم مانند زمان علی حاتمی در سریال “هزاردستان” دوربین‌ها فیلمبرداری می کنند.

نقشی که من آن را بازی کردم در قصه پدر خانواده است و نقش پسرم را امیرحسین رستمی و نقش همسرم را مهوش وقاری بازی می کند. این نقش درواقع نقش خودم است نه گریم دارد و نه کلاه گیسی گذاشته ام کاملا منوچهر آذری است با همان عیال و داماد و عروس.

مردم به صداوسیما توجهی نمی کنند

مردم گرفتاری و مشکلات بسیاری دارند که این مشکلات و گرفتاری ها برای همه وجود دارد و کرونا به این مشکلات دامن زده و مشغله مردم رادیو و تلویزیون و سریال نیست، مردم الان باید بتوانند گلیم خود را از آب در بیاورند و مشکلات آنها گرانی و اجاره‌بها و ازدواج جوانان است.

این است که زیاد توجهی به صدا و سیما نمی شود. به طور مثال ولادت حضرت علی علیه السلام همراه آقای محبی و بچه های «هفت کوچه» در شبکه افق به صورت زنده بر روی آنتن بودیم اما حتی یک نفر را هم ندیدم که بگوید این شبکه و اجرای شما را دیدم.

آنقدر تعداد شبکه‌ها و پلتفرم ها زیاد شده است و هنرمندانمان را می‌بینیم که به دلایل مختلف از جمله مسائل مالی در آنجا مشغول شده اند که دیگر به سمت تلویزیون نمی آیند.

صدا و سیما به هنرمندان پولی نمی‌دهد

صدا و سیما به هنرمندان پولی نمی‌دهد و آنها مجبورند برای گذران زندگی در مدیوم های دیگر فعالیت کنند. من خودم هم در جوکر شرکت کردم و از او متشکرم که گروهی از کمدین ها را در این رئالیتی شو جمع کرده و بیننده های زیادی هم دارد.

اگر می خواهیم کاری بیننده داشته باشد باید پول خرج کنیم و از هنرپیشه و کارگردان خوب در پروژه استفاده کنیم. و کمی فضا را آزاد تر بگذاریم.

وضعیت تولیدات نمایشی در سال ۱۴۰۱

آدم سیاسی ای نیستم ولی بستگی به این دارد که سران مملکت تصمیم شان درباره تحریم جهانی که دنیا برای ما گرفته است چیست، این مسائل بر روی همه چیز بر هنر و اقتصاد و زندگی مردم بسیار اثرگذار است.

اگر ما تحریم نباشیم اوضاع فرق خواهد کرد و اکنون کرونا هم به این مشکلات اضافه شده است، و مشکلات مالی باعث شده است که کسی دیگر کار نکند.

برنامه و پروژه های منوچهر آذری در سال جدید

من ۱۴ روز نوروز را از 7 صبح تا دوازده باید پشت میکروفون رادیو باشم به صورت زنده و برنامه اجرا کنیم اما پولی نمی‌دهند. اگر همانطور که اشاره کردم مشکلات حل شود وضعیت بهتر خواهد شد.

یک پیشنهاد سریال از سمت مسعود ده نمکی به من شده است که در مرحله پیش تولید است و اوایل پاییز سال آینده قرار است کلید بزنند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!