دادگاهی شدن لژیونر معروف به دلیل کتک کاری

فوتبالیست سرشناس ایرانی حدود یکماه قبل در کشوری که در آن فوتبال بازی می‌کند، بر سر یک موضوع شخصی با فردی ابتدا دچار درگیری لفظی می‌شود که کار به زد و خورد و درگیری فیزیکی می‌کشد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی؛‌ یکی از فوتبالیست‌های با استعداد چند سال اخیر فوتبال ایران که در حال حاضر هم لژیونر است و هم در تیم ملی حضور دارد، طی چند ماه گذشته با مشکل بزرگی مواجه شده است. این فوتبالیست سرشناس حدود یکماه قبل در کشوری که در آن فوتبال بازی می‌کند، بر سر یک موضوع شخصی با فردی ابتدا دچار درگیری لفظی می‌شود ولی درگیری لفظی این دو آنقدر ادامه دار می‌شود که کار به زد و خورد و درگیری فیزیکی می‌کشد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این لژیونر سرشناس که ضارب هم به حساب می‌آید، مورد شکایت واقع شده و یک حاشیه بسیار بزرگ برایش به وجود آمده است.

فرد آسیب دیده با استفاده از فیلم‌های دوربین مدار بسته محل درگیری از آقای فوتبالیست شکایت کرده و برای این بازیکن مطرح پرونده قضایی باز شده است.

ملی پوش مورد نظر حتی یکبار در دادگاه هم حاضر شده ولی قاضی پرونده هنوز رای قطعی را صادر نکرده است.

حالا این بازیکن و اطرافیانش بعد از این اتفاقات قصد داشتند تا با پرداخت پول و گرفتن رضایت از شاکی، ماجرا را پایان دهند ولی چیزی که مشخص است هنوز موفق به انجام این کار نشدند.

حال باید دید سرانجام این حاشیه بزرگ برای بازیکن سرشناس ایرانی چه خواهد شد و این لژیونر دوباره به تیم ملی دعوت خواهد شد یا خیر. گفتنی است احتمال کنار گذاشته شدن این بازیکن توسط باشگاهش هم وجود دارد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!