آتش بازی طارمی در لیگ پرتغال؛ طارمی پاسخ منتقد جنجالی اش را داد+ فیلم

تیم فوتبال پورتو در هفته سی ام لیگ پرتغال با درخشش خیره کننده مهدی طارمی برابر پورتیموننزه با نتیجه پرگل به پیروزی رسید.

به گزارش ستاره ها؛ تیم فوتبال پورتو در هفته سی ام لیگ پرتغال با درخشش خیره کننده مهدی طارمی برابر پورتیموننزه با نتیجه پرگل به پیروزی رسید. طارمی با گلزنی در این بازی پاسخ منتقد جنجالی اش را داد.

در این مسابقه که پورتو از ابتدا مهدی طارمی را در ترکیب اصلی خود می‌دید مقابل حریف با نتیجه پرگل ۷ بر صفر به برتری دست یافت.

طارمی، ستاره ایرانی تیم پورتو در زمان حضورش موفق به زدن ۳ گل در دقایق ۱۹، ۳۴ و ۴۷ شد (گل‌های اول، سوم و پنجم تیمش) و یک پاس گل هم (گل دوم تیمش) در دقیقه ۲۸ برای گروجیچ داد تا شب درخشانی را پشت سر بگذارد. طارمی در دقیقه ۶۴ تعویض شد.

طارمی تعداد گل‌های خود را به ۱۸ رساند و در رده دوم برترین گلزنان لیگ پرتغال قرار گرفت.

وی در فصل قبل مسابقات ۱۶ گل زده بود، حالا در فاصله چهار هفته مانده تا پایان لیگ پرتغال از آمار فصل قبل خود عبور کرده است.

هیس بزرگ طارمی به منتقدان

روز گذشته رسانه باشگاه اسپورتینگ لیسبون با انتشار مطلبی توهین‌آمیز به قلم یکی از هوادارانش به صورت غیرقابل باوری به انتقاد از نحوه بازی مهدی طارمی و گرفتن پنالتی توسط این بازیکن با کلمات توهین‌آمیز و حتی نژادپرستانه پرداخته بود، اما ستاره ایرانی پورتو با هت‌‌تریک در این دیدار پاسخ خوبی به منتقدانش داد.

وی هر بار بعد از گلزنی با نشان دادن علامت هیس به شادی پس از گل پرداخت.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!