«بدون قرار قبلی» شانس اصلی اکران عید فطر

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» ساخته بهروز شعیبی یکی از مهمترین گزینه های اکران سینماها در عید فطر است

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ اکران عید فطر در چرخه اکران سینمای کشور همواره یکی از مهمترین دوره‌های پخش آثار سینمایی است، به طور معمول سینماها در ماه رمضان با کاهش مخاطب روبرو می شوند و این کاهش مخاطب با اکران عید فطر به وضعیت قبلی خود باز می گردد.

البته بر اساس آمار و اعلام شورای صنفی نمایش با عدم استقبال مخاطبان از اکران نوروزی سال جاری و همچنین ترجیح بر ادامه اکران آثار روی پرده سینماها، امسال تنها دو فیلم به عنوان آثار اکران عید فطر معرفی می‌شوند.

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» ساخته بهروز شعیبی یکی از مهمترین گزینه های اکران سینماها در عید فطر است، به گفته تهیه کننده این فیلم پیشتر قرار بود اثر در نوروز سال جاری اکران شود اما بنا به تصمیمات صاحبان اثر برای نسوختن فیلم زمان اکران به عید فطر موکول شد.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صابری، حامی ترابی، صابر ابر بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» آمده است:

داستان فیلم در مورد دختری به نام یاسمن است که پس از سال‌ها به دلیل مرگ پدرش به ایران بازگشته است. پسر او دچار اوتیسم است و این مسئله، سفر را برایش دشوار می‌کند. یاسمین شناختی از پدرش ندارد و بیش از آن میراثی که پدر برایش گذاشته‌است باعث تعجب او می‌شود. اقامت کوتاه او در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را می‌شناسند او را به درک تازه‌ای از انسان و مفهوم مرگ می‌رساند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!