احترام برومند: ایرج طهماست کارش را بسیار خوب بلد است

احترام برومند بازیگر سینما و تلویزیون و مجری برنامه های کودک و نوجوان در خصوص برنامه “مهمونی” و محبوبیت عروسک ها صحبت کرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ احترام برومند مجری و بازیگر سینما و تلویزیون که از سال 1346 فعالیت خود را در حوزه کودک و نوجوان و در تلویزیون ملی ایران شروع کرده است در خصوص عوامل محبوبیت و مورد استقبال قرار گرفتن برنامه «مهمونی» گفت:

به نظر من علت موفقیت این برنامه به این مسئله برمی‌گردد که ایرج طهماست کارش را بسیار خوب بلد است و در کنار آن صفا و صمیمیتی که دارد را به کار و به مخاطب منتقل می کند و با وسواس عوامل کار مانند صدا پیشه، عروسک ساز و … را انتخاب می کند.

«مرضیه محبوب» عروسک ساز این برنامه هم مانند همیشه بسیار خوب کار کرده است.

صدا پیشه و عروسک “بچه” هم بسیار خوب بود و بین مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده است. اما همه ی این مسائل به هدایت و کارگردانی خوب ایرج طهماسب بر می گردد.

ایرج طهماسب در این زمینه استعداد ذاتی دارد و در کنار صفا و صمیمیتش، گروه خوبی را هم با وسواس و دقت انتخاب می کند.

عروسک هایی که محبوب می شوند

نمی توان بین عروسک ها و پرسوناژ های واقعی تفاوتی قائل شد، ما از سال های 60 تا به امروز عروسک های محبوب زیادی داشتیم مانند “کلاه قرمزی”، “زی زی گولو”، “کپل در شهر موش ها” و… و این محبوبیت به تمام عواملی مانند عروسک ساز، عروسک گردان، صداپیشه  عروسک ها بستگی دارد و مهم ترین عامل تاثیر آن صدا پیشه ها هستند که به جای عروسک ها صحبت می کنند؛ ایرج طهماسب هم برای کار بسیار زحمت می کشد و کار را آسان نمی گیرد، همه ی این ها دست به دست هم می دهد تا یک اثر، خوب از آب درآید.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!