ملاقات اتفاقی گلزار و علی کریمی با فرهاد مجیدی

امروز در سالنی که استقلالی ها بدنسازی می کردند به طور اتفاقی با محمدرضا گلزار، علی کریمی، جواد کاظمیان و محسن مسلمان روبرو شدند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرورزشی؛ امروز صبح بازیکنان و کادر فنی استقلال در سالن وزنه با ستاره سینمای ایران و چند چهره مطرح پرسپولیسی برخورد کردند.

ماجرا از این قرار بود که محمد رضا گلزار، علی کریمی، جواد کاظمیان و محسن مسلمان در یکی از سالن های بدنسازی مشغول تمرین بودند که دقایقی بعد سر و کله بازیکنان و مربیان استقلال هم پیدا شد.

گلزار رفاقت دیرینه‌ای با علی کریمی و فرهاد مجیدی دارد و معمولا به سالن بدنسازی می‌رود. کاظمیان هم خیلی وقتها در کنار کریمی دیده می‌شود اما حضور مسلمان کمی عجیب بود.

فرهاد مجیدی با دیدن گلزار و کریمی و … به سمت آنها رفت و طرفین چند دقیقه‌ای در مورد مسائل روز فوتبال و … صحبت کردند و از حال و احوال یکدیگر هم باخبر شدند اما در رسانه‌ها فقط به ملاقات کریمی و مجیدی اشاره شد و به اشتباه عنوان شده بود که کریمی به دیدن مجیدی رفته است!

مجیدی حتی زمانی که سرمربی استقلال نبود، با گلزار رابطه خوبی داشت و رابطه علی کریمی و گلزار هم از قدیم خوب بوده و آنها الان هم باهم خوبند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!