ممنوع‌الکاری مجری شبکه خبر در تلویزیون یا مرخصی اجباری؟!+ عکس

یک ماه پس از توییت المیرا شریفی‌مقدم در انتقاد از حوادث پیش آمده در بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا در مشهد، این گوینده خبر، برای مدتی نامعلوم، از آنتن تلویزیون حذف شده است.

به گزارش ستاره ها؛ یک ماه پس از توییت المیرا شریفی‌مقدم در انتقاد از حوادث پیش آمده در بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا در مشهد، این گوینده خبر، برای مدتی نامعلوم، از آنتن تلویزیون حذف شده است.

اگرچه برخی، این حذف را به ممنوع‌التصویری تعبیر کرده‌اند، ولی خود او، دوری از گویندگی خبر را به مرخصی‌اش برای ادامه تحصیل نسبت داده است.
محمد زارعی، خبرنگار ورزشی چند روز قبل، از ممنوع‌التصویری المیرا شریفی‌مقدم به دلیل موضع‌گیریش درباره حوادث بازی تیم ملی فوتبال ایران با لبنان در ورزشگاه امام رضا مشهد خبر داد.

او نوشت:

«مهم وفوری؛ المیرا شریفی، گوینده اخبار شبکه‌خبر به خاطر توییت در مورد اتفاقاتی که برای بانوان کشورمان در جریان بازی تیم‌ملی با لبنان افتاد، ممنوع‌الکار شد. خانم شریفی از مجریان شجاع صداوسیما بودند که در گذشته هم در مورد مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم واکنش‌های محکمی داشتند.»

واکنش المیرا شریفی مقدم به ممنوع الکاری اش در تلویزیون

پس از این توییت، المیرا شریفی‌مقدم در واکنشی، خبر داد که به علت تحصیل در مقطع دکتری، از تلویزیون، مرخصی گرفته است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!