رامبد جوان به جنبش «ME TOO» پیوست+ عکس

با افرادی که روایت آزارگری‌شان منتشر شده‌ است کار نمی‌کنم

رامبد جوان با انتشار پست اینستاگرامی از بیانیه ۸۰۰ زن سینما و تئاتر حمایت کرد و گفت: در «خندوانه» و پروژه‌های آینده‌ام جایی برای آزارگران نیست.

به گزارش ستاره ها؛ رامبد جوان در صفحه اینستاگرامی خود یک یادداشت با محوریت دعوت از سینماگران برای حمایت از بیانیه ۸۰۰ نفره زنان سینما و تئاتر علیه خشونت و آزار جنسی منتشر کرد و از قطع همکاری با افرادی که روایت آزارگری‌شان منتشر شده است، خبر داد.

رامبد جوان نوشت:

«من هم هستم. خانم‌های محترم و عزیز و قدرتمند مملکتم، من هم به عنوان یک انسان در کنارتان هستم.

مدتی است روایت‌های آزارگری را می‌خوانم و بسیار متاسفم. خانم‌های محترم می‌دانم که این جنبش زنانه است ولی مطمئنم خیلی از مردان حرفه‌ی عزیزمان هم می‌خواهند کنار شما بایستند و این جریان تلخ آزارگری را به کمک و هدایت شما متوقف کنند. امیدوارم جسارت و شجاعت شما به زنان حرفه‌ها و بخش‌های دیگر جامعه هم منتقل شود تا هر چه زودتر به امنیت و سلامت نزدیک‌تر شویم.

من یقینا و با احترام اعلام می‌کنم در کنار این حرکت مهم و تاریخ‌ساز برای هرگونه همکاری و همفکری هستم. امیدوارم هر چه زودتر آقایان دیگر هم همراهی خودشان را اعلام کنند.

من، هم در «خندوانه» و پروژه‌های بعدی خود و گروهم با اسامی‌ای که علیه آنها روایت‌ها منتشر شده‌اند یا خواهند شد همکاری نخواهم کرد.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!