تدارک شبکه دو سیما به مناسبت عید سعید فطر

شبکه دو سیما به مناسبت عید سعید فطر ویژه‌برنامه‌های مختلفی را برای گروه‌های مختلف سنی تدارک دیده که از روز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت تا پایان هفته روانه آنتن می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ شبکه دو سیما به مناسبت عید سعید فطر ویژه‌برنامه‌های مختلفی را برای گروه‌های مختلف سنی تدارک دیده که از روز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت تا پایان هفته روانه آنتن می‌شود.

سریال «خانه پرتقالی‌ها» کاری از گروه خانواده عنوان تدارک دیگریست که در این جدول به چشم می‌خورد.

این سریال نمایشی به تهیه‌کنندگی غلامرضا بختیاری فضایی فانتزی و کمدی دارد. «خانه پرتقالی‌ها» از روز دوشنبه هر روز ساعت ۱۹:۴۰ روانه آنتن می‌شود.

«در پناه عشق» کار دیگری از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی و با اجرای مژده لواسانی، با دعوت از انسان‌های موفق در شغل‌های خاص دعوت به عمل می‌آورد.

یکی از اهداف این برنامه، ارتقای روحیه امید به زندگی است که در تعطیلات عید فطر، به‌صورت ویژه‌ای یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن می‌رود.

«آدم‌های خوب شهر» به عنوان برنامه افطاری شبکه دو به تهیه‌کنندگی علیرضا کریمی و اجرای محمد سلوکی نیز به مناسبت عید سعید فطر میزبان خیرین و نیکوکاران یکی دیگر از استان‌های کشورمان است.

این برنامه با ارائه طرح «خانواده معنوی» قدم موثری در بحث سرپرستی از ایتام در سراسر کشور برداشته است. آخرین قسمت این برنامه یکشنبه ساعت ۱۹:۲۰ پخش خواهد شد.

گروه اجتماعی با دو برنامه «رخ به رخ» و «فخر فیروزان» مخاطبان این شبکه را همراهی خواهد کرد.

در ویژه‌برنامه «رخ به رخ» به تهیه‌کنندگی مهدی بابایی و اجرای امیرعلی دانایی که با دعوت از مهمانان مختلفی همراه است بخش‌های متعددی گنجانده شده و فضای با نشاط عید در قسمت‌های مختلف این برنامه در نظر گرفته شده است. این برنامه یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!