رابعه مدنی: من را «مادر سینما» خطاب می‌کنند

رابعه مدنی: تقاضای گرفتن عکس را فقط از طرف خانم‌ها قبول می‌کنم و واقعاً هم دوست دارم که مردم چنین واکنش‌هایی نشان می‌دهند. شما نمی‌دانید مردم چقدر نسبت به ما محبت دارند و واقعاً من را شرمنده محبت خود می‌کنند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ رابعه مدنی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت:

در حال حاضر مشغول هیچ کاری نیستم و مدتی است که به دلیل کرونا هیچ پیشنهادی را قبول نکرده‌ام.

خودم هم قبول کنم، امیرشهاب (رضویان) پسرم اجازه نمی‌دهد.

من را «مادر سینما» خطاب می‌کنند

تقاضای گرفتن عکس را فقط از طرف خانم‌ها قبول می‌کنم و واقعاً هم دوست دارم که مردم چنین واکنش‌هایی نشان می‌دهند. شما نمی‌دانید مردم چقدر نسبت به ما محبت دارند و واقعاً من را شرمنده محبت خود می‌کنند.

در غم و شادی در هر جایی که حاضر می‌شوم، مردم گرد من جمع می‌شوند.

شبیه به نقش هایم هستم

من واقعاً همین هستم و دروغ نمی‌توانم بگویم. همه دوست و فامیل هم به من می‌گویند در فیلم‌ها انگار خودت هستی و انگار در خانه خودت داری با ما حرف می‌زنی.

واقعاً این نانی است که من از دولت شهاب (پسرم) می‌خورم. من زمانی که ازدواج کردم تا کلاس نهم سواد داشتم، از دولتی پدرم، ادبیات بسیار خوبی داشتم و انشاهایی که می‌نوشتم همواره بهترین بود.

من هیچ گاه ناسپاس نیستم و هر کس را که به من محبتی کرده باشد، فراموش نمی‌کنم. بعدها دیپلم گرفتم و برای یک سال هم به‌صورت پیمانی معلمی کردم. بعد از آن در کنکور مربی‌گری کودکان شرکت کردم و رتبه چهارم را کسب کردم. تا به امروز هم هر کاری که کرده‌ام، خدا بهتر از هر کسی می‌داند، هیچ گاه کم نگذاشته‌ام. الان هم در بازیگری سینما و تلویزیون محال است درباره پول و دستمزد صحبت کنم و معمولاً شهاب در این زمینه‌ها توافق می‌کند.

به هر کسی هم که می‌رسم از او می‌خواهم ایرادهای کارم را به من بگوید تا بتوانم ایرادهایم را رفع کنم و کار آدم‌هایی که سراغم می‌آیند را خراب نکنم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!