لاله صبوری: کاری را قبول می کنم که در شان‌ من باشد

بازیگر تلویزیون گفت: شاید از بیرون برخی فکر کنند که من کم کار شده ام، اما برای من زیاد کار کردن مهم نیست، من کاری را قبول می کنم که در شان‌ من باشد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ لاله صبوری پیرامون دلیل کم کاری خود طی سالهای اخیر گفت:

من مدتی در انتخاب آثارم وسواس زیادی داشتم و در کمتر کاری بازی می‌کردم زیرا دوست نداشتم در هر کاری بازی کنم، وقتی هم در عرصه بازیگری کم کار کنید و اکثریت پیشنهادات را رد کنید بعد از مدتی خود به خود پیشنهادات کم می شود.

از زمانی که در صفحه شخصی خودم اعلام کردم که از ایران نرفته و مهاجرت نمی‌کنم پیشنهادات بیشتری برای بازی دریافت می کنم.

قرارداد بازیگران در سینما و تلویزیون

بازیگر باید در هنگام بستن قرارداد تمامی نکات را رعایت کند اما در هر صورت اگر تهیه کننده ای بخواهد دستمزد بازیگر را ندهد، قرارداد نمی تواند محلی برای دریافت طلب بازیگر باشد و بازیگر دستش به جایی نمی رسد.

در بدترین حالت ممکن تنها کاری که از بازیگر بر می آید ترک پروژه است که آن هم چندان حرفه‌ای نیست، پس بازیگر مجبور می شود تا آخر سر کار بماند و حرفی نزند، به طور معمول آخر کار یک قسط می ماند و مرسوم است که قسط آخر را چه کسی داده و چه کسی گرفته است.

طلب های زیادی از پروژه‌ها دارم که پرداخت نشده است

من هم طلب های زیادی از پروژه‌ها دارم که پرداخت نشده است، اگر مجموع طلبهایم را بگیرم می‌توانم یک خودروی بسیار خوب بخرم منتها بعید است هیچ وقت این مبالغ برگردد.

وضعیت شبکه نمایش خانگی و اکران آنلاین

از نظر من با وجود بیماری کرونا وضعیت شبکه نمایش خانگی و اکران آنلاین بهتر از قبل شده است زیرا مخاطبان بدون ترس از بیماری در خانه نشسته و فیلمشان را تماشا می کنند، به نظر من اگر فیلم‌های چرخه اکران آنلاین کیفیت خوبی داشته باشند مخاطب از آنها استقبال می کند.

کاری را قبول می کنم که در شان‌ من باشد

شاید از بیرون برخی فکر کنند که من کم کار شده ام، اما برای من زیاد کار کردن مهم نیست، من کاری را قبول می کنم که در شان‌ من باشد، برای من همین که مردم هنوز در کوچه خیابان به من لطف دارند بزرگترین هدیه است، همین که روزگاری کارهایی انجام دادم که با گذشت زمان همچنان در ذهن مردم باقی مانده برایم کافی است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!