کارگردان «نجلا»: فصل دوم را با اصرار ساختم، فصل سوم را نمی‌سازم

کارگردان سریال «نجلا» درباره احتمال ساخت فصل سوم این سریال می‌گوید ترجیح می‌دهد به دلیل سختی‌های این کار فعلا به فکر آن نباشد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایلنا؛ خیرالله تقیانی‌پور کارگردان سریال «نجلا» درباره اینکه آیا تمایل دارد که «نجلا» ادامه پیدا کند یا خیر توضیح داد:

به دلیل سختی‌هایی که ساخت «نجلا» و این ژانر دارد ترجیح می‌دهم یکی دو سال اصلا سمت این کار نروم.

یک سکانس معروف پشت‌بام در سریال داشتیم که بازیگران ما چندین ساعت زیر باران در سرمای بهمن ماه مشغول کار بودند و ما از هر طرف وسیله گرمایشی برای آن‌ها تعبیه می‌کردیم باز هم افاقه نمی‌کرد.

واقعا بازیگران سریال خیلی صبوری کردند زیرا کار در شرایط سخت آب و هوایی و وضعیت مبهم کرونایی انجام شد.

تغییر بازیگر نقش «نجلا» و احتمال عدم اقبال به بازیگر تازه

خانم رسول‌زاده به دلیل آن که همزمان در کار دیگری مشغول بودند و ما باید پروژه را هرچه زودتر کلید می‌زدیم، نتوانستیم در خدمتشان باشیم.

حقیقت این است که ما ترس تغییر بازیگر نقش اصلی را داشتیم زیرا دفتری که ما سریال را در آن تهیه کردیم، سریال «بچه مهندس» را داشت که به همین دلیل مشابه کمی دچار افت مخاطب شده بود.

اما در همان شروع کار به این نتیجه رسیدیم که قصه‌ نوشته شده نسبت به فصل اول آن گیراتر و پر و پیمان‌تر است و از طرفی قاطبه بچه‌هایی که در «نجلا ۱» چه جلوی دوربین و چه پشت دوربین بودند، در «نجلا ۲» حاضر بودند، به همین دلیل با یک همفکری و خرد جمعی به این نتیجه رسیدیم که سریال می‌تواند موفق ظاهر شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!