به عنوان یک هنرمند از سریال های تلویزیون راضی نیستم

پوراندخت مهیمن، که این روزها مشغول بازی در سریال “آزادی مشروط” است، از اوضاع این روزهای تلویزیون راضی نیست و دلش می خواهد سریال ها به دوره ای برگردد که مردم برای تماشای آنها لحظه شماری می کردند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ پوراندخت مهیمن هنرمند پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون که تقریبا از بازیگران پُرکار تلویزیون است، درباره وضعیت این روزهای سریال های تلویزیونی گفت:

به عنوان یک هنرمند از سریال های تلویزیون راضی نیستم. منِ هنرمند در حد توانم زحمت خودم را می‌کشم، بقیه بازیگران هم همین طور اما دلم می خواهد سریال ها به دوره ای برگردند که مردم برای دیدنشان لحظه‌شماری می‌کردند.

مردم نباید بالاجبار سریال‌ها را ببینند بلکه باید دوست داشته باشند و بی صبرانه منتظر پخش باشند.

ما سال ها پیش تله فیلم های زیادی داشتیم که روزهای جمعه پخش می شدند اما الان دیگر این ساختار را نداریم.

ایفای نقش در سریال جدید مسعود ده نمکی

سریال آقای ده نمکی به تازگی آغاز شده است امیدواریم سریع تر به پایان برسد و کار باکیفیتی ساخته شود.

سریال «آزادی مشروط»هم یک کار متفاوتی است که ان شاءالله خوب باشد ولی در عین متفاوت بودن، شیرینی های خودش را دارد.

تلویزیون خانه دوم من است

تلویزیون خانه دوم من است و من دوست دارم در آن کار کنم. اخیراً در سریال “مسافران شهر” شبکه پنج هم بازی داشتم که ماه مبارک رمضان پخش شد.

یک سریال دیگر با عنوان “در شهر” به کارگردانی محمدرضا آهنج هم دارم که هنوز ساخت آن تمام نشده است.

نمره قبولی به کارنامه کاری

خودم از خودم تا حدودی راضی ام چون به هر حال با کارگردان‌های خوبی در این سالها کار کردم و وقتی آدم مقابل دوربین و کارگردان های خوب قرار می‌گیرد، طبیعتا از خودش راضی است اما سعی می کنم هر روز بهتر و بهتر شوم. خوشبختانه مردم با من خیلی خوب ارتباط برقرار می‌کنند چون من مقابل دوربین بازی نمی‌کنم بلکه نقش هایم را زندگی می کنم و فکر می کنم دلیل راحت بودن مردم با من همین است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!