علیرضا افخمی: سانسور در تلویزیون نتیجه قبل را ندارد

علیرضا افخمی:سانسور کردن و ممیزی ها در حال حاضر در تلویزیون به هیچ وجه نتیجه قبل را ندارد؛ به دلیل اینکه در دنیای امروز، شبکه های اجتماعی و ماهواره ها آنقدر فراگیر هستند که ممیزی در تلویزیون خیلی فایده ای ندارد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ علیرضا افخمی درباره ی انتصاب ها در سازمان صداوسیما با اعتقاد بر اینکه سانسور کردن و ممیزی ها در حال حاضر در تلویزیون به هیچ وجه نتیجه قبل را ندارد، اظهار کرد:

من شناختی از مدیران جدیدی که منصوب شده اند ندارم، اما آدم های جوانی هستند و ان شاءالله پُرانرژی پیش بروند.

ممیزی های تلویزیون نسبت به گذشته بیشتر شده

طبیعتا هر چه ایده های نو بیشتر باشد، مسائل مبتلا به جامعه مطرح شود، سریال ها دیدنی تر می شود و استقبال هم بیشتر خواهد شد، اما به هر ترتیب همه ی این موارد منوط به مسائلی از جمله مهم ترین آن «ممیزی» است.

سانسور کردن و ممیزی ها در حال حاضر در تلویزیون به هیچ وجه نتیجه قبل را ندارد

باید دید این مدیران جوان تا چه اندازه توانایی ایجاد تغییر در این ممیزی ها دارند که به نظرم سختگیرانه است. روز به روز هم این وضعیت بدتر می شود به جای اینکه بهتر شود.

مسائل جامعه را در نظر نمی گیرند و مهم تر از آن این است که سانسور کردن و ممیزی ها در حال حاضر در تلویزیون به هیچ وجه نتیجه قبل را ندارد؛ به دلیل اینکه در دنیای امروز، شبکه های اجتماعی و ماهواره ها آنقدر فراگیر هستند که ممیزی در تلویزیون خیلی فایده ای ندارد و یک گروه خاص و محدودی را شامل می شود که به فضای مجازی و ماهواره ها دسترسی ندارند یا خودشان مراجعه نمی کنند.

این گروه هم خیلی محدود هستند و تلویزیون نباید بر اساس یک گروه خیلی محدود برنامه ریزی و فعالیت کند. باید تلاش کند مخاطب خود را افزایش دهد و لازمه ی این افزایش مخاطب تغییرات جدی و متناسب با شرایط روز جامعه در ممیزی هاست.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!