مریم سعادت: فقط به خاطر مردم در سریال‌های طنز بازی کردم

مریم سعادت می گوید، اگر در این سال‌ها کارهای طنز را انتخاب کرده تنها به دلیل شادی دل مردم کشورش است.

به گزارش ستاره ها؛ مریم سعادت که این شب‌ها مجموعه “دردسرهای عظیم ۱” را روی آنتن تماشا دارد، شامگاه یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت ماه پیش از بازپخش این سریال در ارتباط زنده تلفنی با شبکه تماشا توضیحاتی درباره‌ی تجربه همکاری‌اش با گروه “دردسرهای عظیم” و دلیل ماندگاری این سریال ارائه کرد.

همه چیز در “دردسرهای عظیم” عالی بود

با این همه سالی که تجربه کار کردن داشتم خیلی کم پیش آمده کاری باشد که مثل “دردسرهای عظیم” در مدت ضبطش حالمان خوش بوده، ارتباط‌های خوبی داشتیم، محیط صمیمی و همه کار بلد بودند.

کارگردان خوبی داشتیم و کل گروه عالی بودند؛ بنابراین در این سال‌ها خیلی کم یادم می‌آید که چنین اتفاقی افتاده باشد. معمولاً همراهی گروه پشت صحنه همیشه جواب خوبی می‌دهد.

به خاطر دل مردم

من خودم اصلا بازیگر طنازی نیستم اما اگر طنز را انتخاب کردم، فقط به دلیل اینکه دوست دارم کارهای شاد بیشتر ساخته شوند و مردم دلشان شاد شود و وقتی کاری را می‌بینند، حالا ممکن است لحظاتی هم اشک بر چشمانشان بیاید ولی وقتی کل کار تمام می‌شود، یک خاطره خوشایند و شادی از آن کار برایشان بماند.

کرونا و سختی‌هایش

اوایل کرونا خیلی ترس و لرز بود. من خودم چندین پیشنهاد داشتم اما اوایل واقعاً نمی‌دانستیم اگر برویم کارها تعطیل می‌شود؟

کرونا می‌گیریم و اصلاً چطور باید با این قضایا برخورد کرد و اگر این ویروس ماندگار شود سرنوشتمان چه خواهد شد؟ که خدا را شکر حالا به جایی رسیده که کنترل شده است ولی به هرحال گذشت اما واقعا سخت بود، برای همه سخت گذشت.

لازم می‌دانم همین جا بگویم که از کار ما سخت‌تر، برای بچه های تئاتر بود که واقعاً شرایط دشواری داشتند.

امیدوارم روزی برسد که همه چراغ‌های سالن‌های تئاتر مملکتمان را روشن ببینیم و تماشاچی با گرمی از تئاتر استقبال کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!