جواد خواجوی: حضور در چنین سریالی دقیقا آن چیزی است از کودکی که آرزو داشتم

جواد خواجوی گفت: بسیاری از پیشنهادهای بازیگری را رد کردم تا سریال یاغی پخش شود و بازخوردهای آن را ببینم چراکه بازی در این سریال یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی من است و زندگی کاری و هنری من را تحت تاثیر بسیاری قرار خواهد داد.

جواد خواجوی درباره ایفای نقش در سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت که پخش آن از ۲ روز گذشته در شبکه نمایش خانگی آغاز شده، اظهار کرد:

اینستاگرام روابط بسیاری را برای من ایجاد کرد و باعث شد کسانی من را دنبال کنند، به من پیام بدهند و دوستم داشته باشند که در گذشته آرزو داشتم آن‌ها را از نزدیک ببینم. آشنایی با محمد کارت نیز از همین طریق اتفاق افتاد.

نقش نوازنده در سریال «یاغی»

محمد کارت نقش یک نوازنده را برای سریال یاغی می‌خواست و چون ساز زدن من را در صفحه‌ اینستاگرامم دیده بود، راجع به کار با هم صحبت کردیم و خیلی زود به نتیجه رسیدیم.

آن زمان به محمد کارت گفتم که اگر در سریال یاغی به من نقش بدهی، باید جواب برخی را نیز بابتش بدهی که او گفت جوابشان را آماده کرده‌ام و می‌دهم.

حضور بازیگران به نام در «یاغی»

سریال یاغی پروژه‌ای است که اگر نقش من را به هر بازیگر دیگری پیشنهاد می‌دادند، با افتخار آن را قبول می‌کرد چراکه بهترین‌های ایران در این سریال حضور دارند.

کسانی مانند نیکی کریمی و امیر جعفری نقش‌های کوچک یا چند سکانسه در این سریال بازی کردند اما وقتی با آن‌ها صحبت می‌کردم، می‌گفتند این نقش‌ها برای خودشان بسیار ارزشمند بوده و آن را از بسیاری از کارهای دیگری که تاکنون بازی کرده‌اند و حتی نقش اصلی هم بوده، بیشتر دوست داشتند.

نقش تاثیر گذار علی شادمان در سریال یاغی

علی شادمان در سریال یاغی به شدت دیده خواهد شد. او از زمانی که کودک بوده، به خاطر زیبایی و بانمکی‌اش به سینما آمده اما اکنون یک آرتیست و هنرمند درجه یک است و اگر از کودکی نیز به سینما نمی‌آمد، باز هم جای خود را در سینما داشت.

علی شادمان یک بازیگر بسیار حرفه‌ای است و به نظرم سریال یاغی اتفاق عجیب و غریبی در زندگی کاری او است.

قصه اصلی سریال «یاغی» برگرفته از یا رمان

قصه اصلی داستان سریال برگرفته از رمانی به نام سالتو است که بیننده قشرهای مختلف جامعه را در آن مشاهده می‌کند.

جالب است بدانید من چیز زیادی از داستان سریال نمی‌دانم چراکه شیوه کار محمد کارت به این صورت بود که به من فیلمنامه را نداد بلکه فقط دیالوگ‌های خودم را در اختیارم گذاشت. من حتی نمی‌دانم که کجای قصه قرار دارم اما چون او می‌داند و کار خود را بلد است، خیالم راحت است.

همبازی شدن با بازیگران به نام

حضور در چنین سریالی دقیقا آن چیزی است از کودکی که آرزو داشتم. با تمام کسانی که یک روز علاقه داشتم آن‌ها را از ۱۰۰ متری ببینم، در این کار همکاری کردم و نام‌های‌مان کنار هم در یک تیتراژ قرار می‌گیرد. این برای من بسیار ارزشمند است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!