مصطفی کیایی خطاب به رئیس صدا و سیما: با اسم رمز همیشگی «مبتذل و مستهجن» قصد نابودی شبکه نمایش خانگی را دارید

مصطفی کیایی، کارگردان و تهیه کننده مطرح سینما و شبکه نمایش خانگی با انتشار ویدیویی به صحبت های اخیر رئیس صدا و سیما واکنش نشان داد

به گزارش ستاره ها؛ مصطفی کیایی، کارگردان و تهیه کننده مطرح سینما و شبکه نمایش خانگی با انتشار ویدیویی از صحبت های اخیر رئیس صدا و سیما واکنش نشان داد و نوشت:

«جناب آقاي جبلی

خوش به حالمان كه شما هستيد و بر ما نظارت ميكنيد. كمتر از چند ماه ديگر حاصل كار شما و تيمتان نه تنها در راديو و تلوزيون كشور بلكه در عرصه نمايش خانگي و پلتفرمها را خواهيم ديد.

نتيجه سليقه فرهنگي دستوري شما و همفكرانتان اتفاق امروز صدا و سيما و مردم است ، روزگاري در اوج دوران جنگ و موشك و توپ و آژير قرمز تنها خاطرات ما عروسك ها و سريال ها و برنامه هاي خاطره انگيز صدا و سيما بود ، اما حالا كجاييم ؟

بچه هايمان پاي برنامه هاي ماهواره ايي و كارتن هاي روز دنيا هستند و جوانانمان سريالهاي دانلودي ميبينند و سن بالاها هم جم تماشا ميكنند.

خبرها هم در جاي ديگريست زيرا اخبار داخلي به جاي خبر، سريال هاي كمدي پخش ميكند؛ چون صدا و سيما شده تريبون شما و همفكرانتان.

در اين چند سال هم كه به لطف شبكه نمايش خانگي و پلتفرم ها با همه معايب و مزايا، خانواده ها از پاي ماهواره ها به سمت ، توليدات داخلي رفته اند،  باز با زدن برچسب تكراري و اسم رمزهميشگي مبتذل و مستهجن ، قصد بر نابودي آن داريد.

آقاي جبلي يا شما هيچ شناختي از جامعه پيرامونتان كه در آن به ظاهر زيست ميكنيد و مديريتش را بر عهده داريد نداريد و يا عامدانه در حال برگرداندن مخاطبان پاي شبكه هاي خارجي هستيد.

شما و دوستانتان كه با همه تلاش نيروهاي محبوب را از خانه خود راندين و مخاطبان را از ديدن آنها محروم كرديد.

هيچ گاه به خود حق ندهيد كه صنعت نوپايي را با همان دست فرمان به سوي نابودي ببريد .

سياست هاي شما با آمار قابل ارزيابي است لطفا يك نگاه به ريختن روزانه آمار مخاطبانتان بياندازيد و دست از سر مردم برداريد.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!