ساخت سریال «بی‌نشان» به پایان رسید

مرتضی رزاق کریمی، تهیه‌کننده سریال «بی نشان» از پایان تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی که با موضوع مبارزه با فساد تولید شده، خبر داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما؛ مرتضی رزاق کریمی، تهیه‌کننده سریال درباره‌ی جزییات تولید سریال «بی نشان» گفت:

این سریال در ژانر درام خانوادگی ـ اجتماعی برای گروه فیلم و سریال شبکه سه تهیه و تولید شده است.

تحقیق و نگارش فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی از حدود دو سال و نیم پیش آغاز شده است و آزیتا ایرایی و مهدی حمزه به طور مشترک نویسندگی این سریال را بر عهده دارند.

کار تصویربرداری این مجموعه به پایان رسیده و هم اکنون در مرحله صداگذاری و میکس است. برای تصویرداری بخشی از سریال به کربلا هم سفر کردیم.

داستان این مجموعه درباره‌ی خبرنگاری است که حق طلب و عدالت محور است و بنا به ذات حرفه خود، به دنبال روشنگری و اطلاع رسانی است و در حوزه مبارزه با فساد به دنبال کشف حقیقت است.

نقش این خبرنگار پیشکسوت را پرویز فلاحی‌پور با نام «شهاب» ایفا می‌کند که در تلاش است کار خود را متعهدانه انجام بدهد و به اصول و تعهد خود به عنوان یک فعال رسانه وفادار بماند.

مریم کاویانی در این سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده و نقش  «مینو» همسر «شهاب» خبرنگارِ «بی‌نشان» را بازی می کند.

نیوشا ضیغمی از دیگر بازیگرانی است که در این سریال ایفای نقش می کند، وی درباره نقش خود در «بی نشان» می گوید:

بعد از سال ها به تلویزیون برگشتم و دلیل آن هم فیلمنامه خوب آن است.

نقشی است که از شخصیت هایی که بازی کرده ام دور است و نقش زنی متفاوت است که در زندگی شخصی با چالش های زیادی روبه رو است و در بحبوبه اتفاقات زندگی اش به شخصیت شهاب برمی خورد.

مجید واشقانی، نیلوفر پارسا، پرویز فلاحی‌پور، سعید زارعی، هلن نقی‌لو، نیوشا ضیغمی، مریم کاویانی، مهدی فقیه، کاظم هژیرآزاد، اکبر رحمتی، رضا ایرانمنش، توماج دانش‌بهزادی، قاسم زارع، احسان امانی، نسرین نکیسا، پویان گنجی و صادق ملک از جمله بازیگران «بی‌نشان» هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!