تلویزیون را برای همیشه بوسیدم و گذاشتم کنار؛ به «جوکر» دعوت شدم اما نرفتم

محمود بصیری: درباره‌ تلویزیون از من نپرسید، من تلویزیون را برای همیشه بوسیدم و گذاشتم کنار.اگر کار خوب هم پیشنهاد شود قبول نمی‌کنم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ محمود بصیری، بازیگر که مدت‌هاست از تلویزیون دور شده، بیشتر ترجیح می‌دهد کارهایی انجام دهد که دل مردمش شاد شود. او نه در تلویزیون و نه در سینما بلکه از نزدیک دوستدارانش را شاد می‌کند.

گویا دیگر مقابل دوربین دیده شدن برایش اهمیت ندارد و همین که مردم هنوز او را در خیابان می‌بینند و به سمتش می‌آیند، برایش کافی است.

او درباره پیشنهادهای جدیدش برای کار در تلویزیون و علت دوری‌اش از این رسانه می‌گوید:

درباره‌ تلویزیون از من نپرسید، من تلویزیون را برای همیشه بوسیدم و گذاشتم کنار.

اگر کار خوب هم پیشنهاد شود قبول نمی‌کنم؛ چراکه فکر می‌کنم تلویزیون دیگر به درد من نمی‌خورد. من دیگر تلویزیون بیا نیستم. خیلی‌ها برای پول به تلویزیون می‌روند اما من نه.

تلویزیون دیگر به درد من نمی‌خورد. همان‌طور که می‌دانید من سال‌ها پیش به خاطر شباهت با آقای احمدی نژاد هشت سال ممنوع‌التصویر شدم و اتفاقا پول خوبی به من می‌دادند اگر نقشش را بازی می‌کردم اما این کار را نکردم.

حتی خودش یک بار مرا دید و گفت چرا شما بازی نمی‌کنید؟ که من گفتم از من خواستند که کاپشن شما را بپوشم و بازی کنم که من از این کارها بلد نیستم. من دوست ندارم کسی را ناراحت و تمسخر کنم.

به «جوکر» نرفتم

برای برنامه «جوکر» هم دعوت شدم و جزو مهمان‌های سری اول بودم که باید در مقابل امین حیایی و یوسف صیادی حضور می‌داشتم اما قبول نکردم چون شخصاً اینگونه برنامه‌ها را نمی‌پسندم..

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!