نصیریان: پیشنهاد بازی زیاد است اما من دیگر توانش را ندارم

علی نصیریان: واقعیت امر پیشنهادات زیادی برای بازی در سینما و تلویزیون دارم، اما اگر بخواهم صادقانه بگویم دیگر توانش را ندارم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ علی نصیریان پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر مشغول بازی در کار خاصی نیستم و در خانه مشغول استراحتم.

دلیل کم کاری علی نصیریان

واقعیت امر پیشنهادات زیادی برای بازی در سینما و تلویزیون دارم، اما اگر بخواهم صادقانه بگویم دیگر توانش را ندارم.

وضعیت فعلی سینما

سینما دو سال سخت کرونایی را پشت سر گذاشته و نباید چندان انتظار ویژه‌ای برای موفقیت در گیشه داشت، طبیعی است اگر مخاطبان هنوز برای بازگشت به سینما شک داشته باشند زیرا بیماری سختی را پشت سر گذاشته اند و باید به آنها مهلت داد.

البته من معتقدم که سینما وقت مناسبی برای تفکر داشت، برای اینکه بتواند در دوران تعطیلی خود برای تولیدات بهتر و بیشتر تلاش کند، به شخصه امیدوارم طی این دو سال فیلمنامه‌های خوبی نوشته شده باشد.

به نظر من می‌توان در شرایط فعلی به جوانان بهای بیشتری داد، این جوانان هستند که آینده سینما را می‌سازند، طی سالهای گذشته فیلمهای خوبی از نسل جوانان به سینما آمده که نشان دهنده پتانسیل بالای این نسل برای آینده است.

به نظر من سینما نیازمند تغییری اساسی در قرن جدید است، ما در مرحله تازه‌ای تجربه تصویر قرار داریم و اگر می‌خواهیم خودمان و سینمایمان حرفی برای گفتن داشته باشد نباید به راهی که تا امروز رفته ایم اکتفا کنیم.

راهکار موفقیت بازیگران جوان در سینما

از نظر من تمرین و یادگیری مهمترین اصل در راه یک بازیگر است، مهم نیست چند سال داشته باشید، همواره باید یاد بگیرید، همواره هم اینطور نیست که از کسی که سنش از شما بالاتر است چیزی بیاموزید، گاها پیش می‌آید که شخصا از یک کارگردان جوان نکات زیادی را یاد می گیرم.

آنچه به نسل جوان و نوجوان بازیگر توصیه می‌کنم این است که هیچگاه مطالعه، تمرین و تکرار را کنار نگذارند، هر چه برای موفقیت در بازیگری وجود دارد در همین سه کلمه نهفته است، از سویی همانطور که گفتم تا لحظه ای که خود را بازیگر می‌دانند آماده درک و یادگیری نکات و اتفاقات تازه باشند تا همواره به عنوان یک بازیگر به روز و آماده شناخته شوند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!