بابت سلفی با مردم از پرواز جا ماندم!

گیتی معینی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون ضمن اشاره به لطف و محبت مردم به خود بیان کرد که یک بار بابت سلفی با طرفدارانش از پرواز جا مانده است!

به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ گیتی معینی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره فعالیت های اخیر و نقش‌آفرینی تحسین‌شده خود در فیلم «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار که هنوز به اکران عمومی نرسیده است گفت:

فیلم «ابلق» تحت تأثیر شرایط کرونایی و عدم استقبال مردم از سینماها، به‌گونه‌ای مسکوت باقی ماند اما به نظرم از آنجایی که کرونا کم‌رنگ‌تر شده است، این فیلم هم به زودی اکران خواهد شد.

در سریال دیگری هم حضور داشتم که قرار است در ایام محرم از تلویزیون پخش شود. در یک مجموعه طنز هم حضور داشتم. درباره پروژه‌های سینمایی هم فعلاً نمی‌توانم چیزی بگویم.

شرایط دشوار حضور در پروژه‌های سینمایی برای بازیگران پیشکسوت

برای ما که سنی از ما گذشته است این شرایط دشوار وجود دارد اما بارها گفتن آن هم تأثیری ندارد.

بالاخره مدتی هیچ پیشنهادی برای کار نیست و در مقطعی ناگهان ۱۰ پیشنهاد همزمان مطرح می‌شود. این شرایط همواره بوده، من در حال حاضر نزدیک به دو ماه است که برای یک پروژه سینمایی معطل هستم و در این دوماه خیلی کارهای دیگر می‌توانستم انجام دهم.

زمانی پیشنهاد بازی در فیلم «شهر گربه‌ها» را داشتم و بسیار هم علاقه‌مند بودم برای آن پروژه به شمال بروم اما اعلام کردند امکانش نیست و باید در اختیار پروژه دیگری باشید؛ نه توانستم در آن فیلم حضور داشته باشم، نه این پروژه هنوز به سرانجام رسیده است. ما وقتی به یک پروژه تعهد داریم، هیچ فعالیت دیگری نمی‌توانیم داشته باشیم.

کمبود فیلم‌های مرتبط با سالمندان در سینمای ایران

ما که در هر چیز تقلید می‌کنیم ای کاش در این زمینه هم از سینمای غرب تقلید می‌کردیم. ما فقط شعار می‌دهیم. شرایطی که به‌وجود آورده‌ایم حتی مطابق دین‌مان هم نیست.

خواهر و برادرهای من خارج از کشور هستند و بارها به من هم گفته‌اند که بیا پیش ما، اما من با عِرق میهن‌پرستانه ایران را دوست دارم و نمی‌توانم جای دیگری بروم. حتی اگر شرایط هم در جای دیگر بهتر باشد، من روحیه و ثباتی که در کشورم دارم را در جای دیگر نمی‌توانم داشته باشم.

علاقه مردم به گرفتن عکس سلفی 

من یک بار به واسطه همین عکس گرفتن‌ها از پروازم در فرودگاه جا ماندم و خدا به بچه‌های حراست فرودگاه خیر بدهد که برای پرواز بعدی جایی را به من دادند. مردم واقعاً لطف دارند اما بعضی اوقات ابراز این لطف مایه دردسر هم می‌شود! مردم در عین اینکه لطف دارند باید کمی هم رعایت احوال ما را بکنند.

تمام افرادی که بازیگر می‌شوند، قطعاً علاقه دارند که دیده شوند اما برخی مواقع آنقدر کلافه می‌شویم که از این میزان دیده شدن، پشیمان می‌شویم!

مردم هم در عین لطفی که دارند باید گاهی ما را درک کنند. ما هم بالاخره آدم فضایی که نیستیم، ما هم مریض می‌شویم و ما هم گاهی مشکلاتی داریم. واقعیت این است که مردم ما بسیار خوب، با عاطفه و قدرشناس هستند.

ماجرای حمله برخی اراذل به گیتی معینی در زمان فیلمبرداری فیلم سینمایی «ابلق»

آن‌ها درواقع محل زندگی‌شان همان جا بود و از آنجایی که حضور ما کارهای مربوط به مواد فروشی آن‌ها را مختل کرده بود، می‌خواستند زودتر ما را از منطقه بیرون کنند.

یک روز آمدند تا دوربین را بشکنند که زدند پای من را شکستند! با این همه زحمتی که برای آن فیلم کشیدم، حقم واقعاً سیمرغ بود اما سیمرغم فروخته شد!

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!