آتش تقی پور: من هم مثل خیلی ها در تلویزیون گم و گور شده ام!

آتش تقی‌پور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون این روزها از وضعیت صداوسیما گله‌مند است و می گوید: متاسفانه در تلویزیون کار به کاردان سپرده نمی شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ آتش تقی‌پور ـ بازیگر قدیمی که همیشه او را با لهجه شیرین آذری در فیلم و سریال‌ها می‌بینیم ـ این روزها از وضعیت صداوسیما گله‌مند است و می گوید:

متاسفانه در تلویزیون کار به کاردان سپرده نمی شود. پیشرفت به جوان و پیر نیست. اگر به همان جوان ها میدان بدهند که تفکراتشان را پیاده کنند همه چیز درست می شود اما متاسفانه نه به جوان ها و نه به باتجربه ها میدان داده نمی شود و نمی گذارند آزادانه عمل کنند.

گلایه از تلویزیون

من هم مثل خیلی های دیگر این روزها در تلویزیون گم و گور شده ام. اگر خدا هم نخواهد بعضی بنده های خدا این کار را می‌کنند که ما دیگر مثل گذشته نباشیم.

ما هم این روزها مثل خیلی های دیگر در انتظاریم تا ببینیم چه اتفاقاتی برایمان می افتد.

اگر دیگران راضی هستند، من هم راضی ام که بعید می دانم راضی باشند.

من عاشق مردم کشورم هستم. درباره جوان‌سازی این روزهای تلویزیون هم باید بگویم متاسفانه تفکر تغییر نمی کند.

برخی دوستان به تصور خودشان کارشان ساختن است اما به هنر کشور آسیب می زنند. حالا جوان بیاید یا پیر، مگر به جوان ها میدان داده می شود که بخواهند به تفکراتشان عمل کنند؟

جایگزینی افراد نابلد به جای افراد متخصص در تلویزیون

وقتی فردی مثل عادل فردوسی پور را برمی دارند و فلانی را می آورند که اصلاً از فوتبال سررشته ندارد، این یعنی کار به کاردان سپرد نمی شود؛ البته اخیرا اتفاقاتی افتاده که شاید خیر باشد اگر ثابت بماند؛ بنابراین جوان و پیر ندارد، مهم این است که دست و فکر باز باشد که اگر باز نباشد و سعه صدر وجود نداشته باشد به هیچ دردی نمی خورد.

من خودم بازنشسته هستم که البته هر از گاهی هم از طریق همین بازیگری امرار معاش می کنم ولی گاهی فکر می‌کنم باید بازیگری را هم کنار گذاشت و انقدر سنگش را به سینه نزد چون گاهی واقعا آزار می بینم.

امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد

امیدوارم حالا که فکر و ذهن مردم درگیر است، حداقل تلویزیون بتواند بخش کمی از مشکلات مردم را با برنامه هایش تسکین بدهد؛ البته در حال حاضر رک بگویم که اوضاع خوب نیست اما امیدواریم که اتفاقات خوبی بیفتد

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!