فریبا نادری: وقتی فهمیدم مردم فحشم دادند خستگی ام در رفت!

فریبا نادری: آن طور که شنیده ام مردم موقع دیدن «ستایش» مرا فحش می دادند. تمام تلاشم این بود که واقعا این اتفاق بیفتد و خوشحال شدم که این اتفاق افتاد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ فریبا نادری درباره اینکه این روزها مشغول چه کاری است؟ گفت:

برای شبکه نمایش خانگی مشغول بازی در سریالی هستم اما فعلا به دلیل اینکه هنوز روابط عمومی کار، خبری اعلام نکرده من هم اجازه نام بردن از کارم را ندارم.

در این مدت برای حضور در تلویزیون پیشنهادهای زیادی داشتم و هنوز هم دارم اما در اغلب پیشنهادها، متن خیلی برایم جذابیت نداشته که بخواهم قبول کنم.

اغلب نقش های تکراری به من پیشنهاد می شود که برای من چالش برانگیز نبوده است؛ بنابراین خودم هم دوست ندارم تکرار شوم. کار خوبی که بخواهم در آن بازی کنم فعلا به من پیشنهاد نشده است. آخرین کارم در تلویزیون سریال «از سرنوشت ۳» بود.

موفقیت در ایفای نقش منفی

آن طور که شنیده ام مردم موقع دیدن «ستایش» مرا فحش می دادند. تمام تلاشم این بود که واقعا این اتفاق بیفتد و خوشحال شدم که این اتفاق افتاد، چون همین که این را می شنوم یعنی کارم را درست انجام داده ام و از سوی کارگردان، آقای سعید سلطانی به درستی هدایت شده ام. واقعاً خستگی ام درآمد وقتی دیدم مردم آنقدر نقش مرا باور کرده‌اند که به من فحش می دهند.

ادامه دادن سریال هایی مثل «ستایش» آزار مخاطب است 

ادامه دادن چنین سریال‌هایی معنی ندارد چون تکلیف تمام کاراکترها مشخص شده است. ادامه دادن اینگونه سریال ها از نظر من بیشتر اذیت کردن مخاطبان است.

پرونده تمام بازیگران «ستایش» در فصل سوم مشخص شد و دیگر جذابیتی برای مخاطب ندارند که بخواهد ادامه داشته باشد، مگر اینکه یک سریالی دیگر با یک قصه و داستان دیگر باشد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!