هومن حاجی عبداللهی: دیگر شرایط مثل گذشته نیست که تلویزیون رقیبی نداشته باشد

هومن حاجی‌عبدالهی با اشاره به ظهور پلتفرم‌ها و جدی‌تر شدن رقابت برای جذب مخاطب در رسانه‌های مختلف تأکید کرد که مردم از آثار خوب استقبال می‌کنند و برایشان فرقی ندارد که این اثر در چه رسانه‌ای پخش می‌شود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از برنا؛ هومن حاجی‌عبدالهی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون اظهار داشت:

امروز رقبایی جدی مثل پلتفرم‌ها وارد این عرصه شده‌اند و با آثار خود که آزادی‌های بیشتری نسبت به تلویزیون دارد به هر حال توانسته نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.

اگر تلویزیون توان مالی خود را افزایش دهد و هنرمندانی که از تلویزیون رفته‌اند و سال‌هاست با رسانه ملی کار نمی‌کنند را شناسایی کرده و با تمهیداتی به رسانه ملی برگرداند، امکان رقابتی جدی با دیگر رسانه‌ها را دارد.

دیگر شرایط مثل گذشته نیست که تلویزیون رقیبی نداشته باشد یا حداقل رقبایش بسیار اندک باشند، برای موفقیت در این عرصه رسانه‌ها به برنامه‌ریزی‌ها و آسیب‌شناسی‌های دقیق نیاز دارند.

مردم از هر اثر نمایشی با کیفیتی استقبال می‌کنند و برایشان فرقی ندارد که این اثر در تلویزیون پخش می‌شود یا پلتفرم‌های شبکه نمایش خانگی یا سینما؛ هر رسانه‌ای که بتواند اثر خوب تولید کند قطعاً می‌تواند نظر مخاطب را به خود جلب کند و چه بهتر که رسانه ملی این کار را انجام دهد چرا که مردم با خیال راحت بدون پرداخت هزینه می‌توانند آثار تلویزیون را مشاهده کنند.

بهتر است تلویزیون علاوه بر تلاش برای همکاری دوباره برخی هنرمندان که به نوعی تمایل به همکاری با این رسانه را ندارند به آسیب‌شناسی در زمینه‌های مختلف بپردازد، تلویزیون می‌تواند پرمخاطب‌ترین رسانه کشور باشد چرا که مردم برای دیدن آثار آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند و رسانه ملی باید از این امکانات و قابلیت‌ها استفاده کند تا بتواند در رقابت با دیگر رسانه‌ها موفق باشد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!