«آتش سرد »سریال جدید شبکه دو شد

“آتش سرد” قرار است سریال جدید و تازه شبکه دو سیما باشد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تسنیم؛ بهرنگ ملک‌محمدی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو امروز در جریانِ نشست خبری سریال «وضعیت زرد» اعلام کرد که «آتش سرد» با نام قبلی «شب بیدار» از 22 مردادماه پخش خود را آغاز خواهد کرد.

سریالی که ابتدا در زمانِ شروع تولید نامش «شب بیدار» بود و آرام آرام در آستانه پایان فیلمبرداری، نامِ این سریال تغییر کرد و به «آتش سرد» شناخته می‌شود. کاری که در آن عبدالرضا اکبری و پرویز فلاحی‌پور نقش‌های محوری دارند.

سریال «آتش سرد» ملودرام اجتماعی است که به کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی علی مهام برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود و در خلاصه داستان سریال آمده است: فرید پدر و مادرش را در یک حادثه از دست داده و وارث نیمه از کارخانه‌های بزرگ است. محسن تاجیک شوهر عمه فرید که قیم قانونی او نیز است متوجه درستکاری در حساب‌های کارخانه می‌شود و …

بازیگرانی همچون:

پرویز فلاحی‌پور، عبدالرضا اکبری، فریبا متخصص، مهسا کرامتی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، پویا امینی، مریم موسویان، مرتضی ضرابی، شیوا خسرو مهر، یلدا قشقایی، سارا احمدیان، پرهام امینی، سودابه علیپور، کامران ملکی، حمید عرب سرخی، ستاره حیدرآبادی، امیر علی موسویان، رومیسا طاهری، میلاد شوریده، حمید شکوهی‌فر، عاطفه شاکری، نسیم سروش و شاهد احمدلو در این سریال نقش‌آفرینی دارند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!