انتظامی: جای خالی عزت‌الله انتظامی هیچ‌وقت برایم پر نمی‌شود

مجید انتظامی: حضور عزت الله انتظامی به عنوان یک پدر و یک معلم همیشه برایم الهام‌بخش و انرژی دهنده بود، او مشکلات را به شدت ساده می گرفت و در جواب تمام سختی‌ها می‌گفت که این نیز بگذرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ مجید انتظامی پیرامون بازگشت خود به عرصه موسیقی و برگزاری کنسرت گفت:

به عنوان یک هنرمند دوست دارم کنار مردم باشم، کارهایی را ساخته و تولید کرده‌ام که در اولین گام می‌خواهم مردم آنها را بشنوند و هیچ چیز برایم از این ارزشمندتر نیست.

قطعاتی را در سالهای گذشته تولید کردم که نمی‌خواستم در گنجه مانده و خاک بخورد، به همین دلیل تصمیم گرفتم که بار دیگر کنسرت داشته باشم و بتوانم نفس به نفس مخاطب اجرا بروم، این اتفاق همواره برایم جذاب و انرژی بخش بوده و به همین دلیل حس و حال بسیار خوبی به دلیل برگزاری کنسرتم دارم.

به دلایل شخصی از عرصه موسیقی فاصله گرفته بودم

واقعیت امر دلایل دوری من از موسیقی و کنسرت بسیار شخصی بوه و نمی‌توانم حرف زیادی درباره آن بزنم.

از سویی کمی هم خسته شده بودم و به استراحت نیاز داشتم. بیماری همیشگی کمردردم نیازمند استراحت و مراقبت بیشتری بود و به همین دلیل کمتر کار می کردم.

بعد از بازگشایی کنسرت‌ها و استقبال دوباره مردم، وقتی دیدم که سالنهای کنسرت پر از مخاطبان مشتاق شده است، به این فکر افتادم که بار دیگر کنسرت برگزار کنم.

البته همچنان از لحاظ جسمانی زیاد رو به راه نیستم اما سعی می‌کنم کارم را ادامه دهم. شاید پا درد و کمردرد مزمنی که سالها داشتم همچنان مرا اذیت کند اما مطمئنم که انرژی در کنار مردم بودن همه چیز را جبران خواهد کرد.

عزت الله انتظامی همیشه برایم سنگ صبور بود

من هنوز هم با عکس‌‎ها و خاطرات پدر زندگی می‌کنم. جای خالی وی هیچوقت برای من پر نشده و نخواهد شد.

حضور عزت الله انتظامی به عنوان یک پدر و یک معلم همیشه برایم الهام بخش و انرژی دهنده بود، او مشکلات را به شدت ساده می گرفت و در جواب تمام سختی‌ها می‌گفت که این نیز بگذرد، وی صبور بود و همیشه همین صبوری عامل اصلی موفقیتش بود.

من همیشه عادت داشتم که مشکلاتم را با پدر در میان بگذارم، با وی درد دل می‌کردم و همیشه سبک می‌شدم، پدر برای من همیشه سنگ صبور و گوشی شنوا برای حرفهایم بود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!