ساپینتو خواستار بازگشت بازیکن سابق استقلال شد

سایت «اسپورت» امارات خبر داد باشگاه استقلال مجددا برای جذب مهدی قایدی وارد عمل شده و برای باشگاه الوصل دیگر مشتری این مهاجم ایرانی مزاحمت ایجاد می کند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ بعد از حضور ناموفق مهدی قایدی در تیم فوتبال شباب الاهلی امارات، با جذب عمر سوما، مهاجم سوری و مرد سال ۲۰۱۷ فوتبال آسیا عملاً کار مهاجم جوان سابق استقلال در این تیم به پایان رسید تا به دنبال تیمی برای بازی کردن باشد، اما با توجه به اینکه قایدی همچنان تحت قرارداد تیم اماراتی است برای جدایی از این تیم باید رضایت مسئولان شباب الاهلی را جلب کند.

از مدت‌ها قبل تیم فوتبال اتحاد کلبا امارات تحت هدایت فرهاد مجیدی به‌دنبال جذب قایدی بود، در کنار این باشگاه، الوصل امارات نیز خواستار جذب مهاجم ریزنقش فوتبال ایران شده است.

در کنار گزینه‌های ذکر شده، مسئولان باشگاه استقلال نیز برای بازگرداندن قایدی به جمع آبی‌پوشان چندان بی‌میل نیستند.

از سوی دیگر با توجه به در پیش بودن جام جهانی قایدی نیز به دنبال تیمی است که بتواند در فصل منتهی به جام جهانی خودی نشان دهد و در جمع مسافران قطر قرار گیرد.

سایت «اسپورت» امارات در جدیدترین خبر در این زمینه خبر داد باشگاه استقلال مجددا برای جذب مهدی قایدی وارد عمل شده و برای باشگاه الوصل دیگر مشتری این مهاجم ایرانی مزاحمت ایجاد می کند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!