واکنش‌ها به استوری جنجالی ملی‌پوشان؛ وعده تغییر سرمربی داده‌اند!

مسئولان فدراسیون فوتبال و تیم ملی، واکنش تندی به استوری مشترک بازیکنان درباره انتخابات فدراسیون نشان داده‌اند.

به گزارش ستاره ها؛ استوری مشترک بازیکنان تیم ملی درباره انتخابات فدراسیون، با حاشیه‌هایی بیشتر از استوری قبلی آن‌ها درباره انتخاب سرمربی تیم ملی مواجه شد.

بازیکنان ایران، این بار سراغ موضوعی مدیریتی رفته بودند که به صورت مستقیم، به آن‌ها ارتباطی نداشت. با توجه به اینکه بیشتر بازیکنانی که این استوری را منتشر کردند جزو مخالفان دراگان اسکوچیچ هستند، شایعه شده بود کاندیدای محبوب آن‌ها وعده کنار گذاشتن سرمربی تیم ملی و انتخاب سرمربی تازه‌ای برای ایران را داده است.

واکنش فدراسیون: تحمل نمی‌کنیم

فدراسیون فوتبال که در ماجرای دودستگی تیم ملی بر سر ابقا یا اخراج اسکوچیچ واکنش جدی نشان نداده بود، این بار خیلی زود وارد عمل شد.

حسن کامرانی‌فر، در مصاحبه‌ای با سایت فدراسیون فوتبال گفت آن‌ها دیگر حاضر نیستند چنین رفتاری را تحمل کنند:

«زمانى که مجلس در تخصیص کمک‌هاى دولتی به فدراسیون‌ها کمک می‌کند، ما نیز پاسخگویی در زمینه نحوه هزینه کردن اعتبارات دولتی به مجلس را وظیفه خود می‌دانیم که این نه مداخله بلکه وظیفه نظارتی نمایندگان مردم است.

خواسته صریح فدراسیون فوتبال از اعضای تیم ملی رعایت اخلاق حرفه‌اى و عدم ورود به بخش‌هاى دیگر و موضع‌گیرى در خصوص مسائلی است که در حوزه مسئولیت بازیکن قرار نمی‌گیرد.

تفرقه و دودستگی در تیم ملی خط قرمز ماست و آن را تحمل نخواهیم کرد.

فدراسیون از تیم ملی با تمام قوا مراقبت می‌کند و البته نسبت به شناسایی عوامل تفرقه‌افکن بیرونی که از آن‌ها شناخت کامل داریم و سعى می‌کنند با این اقدامات به تیم ملی نزدیک شوند، اقدام خواهیم کرد.»

منظور کامرانی‌فر، کاندیدایی است که بازیکنان تیم ملی این استوری را برای حمایت از او منتشر کرده‌اند.

مدیر تیم ملی: قول تغییر سرمربی داده‌اند

حمید استیلی هم مثل کامرانی‌فر، از نقش افرادی صحبت کرد که قصد نزدیک شدن به فدراسیون و تیم ملی را دارند.

استیلی در مصاحبه‌ای تلویزیونی، شایعات درباره وعده تغییر سرمربی به بازیکنان را هم تایید کرد:

«رسما اعلام مى‌كنم بعضى براى رسيدن به منافع شخصی خودشان بازيكنان را تحريک مى‌كنند.

من تا امروز اين موضوع را نگفتم اما برخى افراد كه قبلا در تيم ملى حضور داشتند پشت پرده همه اين اتفاقات هستند كه ما پيگير برخورد با اين اشخاص هستيم.

متاسفانه به بازيكنان زنگ مى‌زنند و از آن‌ها مى‌خواهند متن مورد نظرشان را منتشر كنند. قول و وعده مى‌دهند اگر ما بياييم فلان مربى را می‌آوريم.

من با تعدادى از بازيكنان تيم ملى صحبت كردم و به آن‌ها گفتم براى هميشه اين موضوع را تمام كنند چون در صورت ادامه اين وضعيت برخورد قاطع مى‌كنيم.

اين موضوع بايد در فضايى منطقى حل شود تا به كسى اجازه سو استفاده داده نشود.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!