شعار بازی تیم های پرسپولیس و آث میلان مشخص شد

شعار دیدار دوستانه پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان «فوتبال برای صلح و دوستی» تعیین شد.

به گزارش  فارس،مسئولان باشگاه پرسپولیس برای برگزاری هرچه بهتر دیدار دوستانه پیشکسوتان این باشگاه با پیشکسوتان آث میلان با مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ دیدار کردند.
در این جلسه بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس، حمید استیلی مدیر آکادمی و مدیرعامل شرکت پیشکسوتان، علی کاظمی دبیر کل سازمان لیگ، غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات و حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ حضور داشتند.
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در این جلسه گفت: نگاه ما به دیدار تیم های پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان نگاه ملی است و سازمان لیگ تمام تلاش خود را برای برگزاری منظم این بازی انجام خواهد داد.
وی افزود: شعار این بازی «فوتبال برای صلح و دوستی» انتخاب شد.
مهدی تاج با قدردانی از محمد رویانیان مدیرعامل، بهروزمنتقمی قائم مقام و حمید استیلی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس بدلیل تدارک مقدمات این دیدار افزود: حضور ستارگان فوتبال ایتالیا در ایران کار بزرگی است که می تواند به رشد و توسعه فوتبال در همه سطوح کمک کند.
وی بیان کرد: این بازی می تواند مقدمه ای باشد برای همکاری های بیشتر 2 کشور در زمینه فوتبال پایه و همکاری با آکادمی باشگاه آث میلان، ارزیابی ما از این رویداد بسیار مثبت است.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نحوه برگزاری این دیدار گفت: این بازی نیز طبق مقررات بازی های رایج لیگ برگزار می شود و سازمان لیگ در این مورد تمهیدات لازم را انجام خواهد داد. همچنین برنامه کنفرانس خبری پیش و قبل از بازی نیز برای این دیدار در نظر گرفته شده است.
تاج اظهارکرد: قیمت بلیت این بازی نیزمانند رقابت‌های لیگ برتر است و تغییری نخواهد کرد.
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد حضور بانوان در این دیدار گفت: در این رابطه باشگاه پرسپولیس درخواستی را ارائه داده است؛ اما تصمیم گیری در این مورد باید در جلسه شورای تامین انجام شود.
دیدار پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان پنجشنبه 7 آذر در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.